ملیحه انتظاری گفت : خواهران بسیجی بیش از ۶۸۰ بسته معیشتی بین نیازمندان ازنا توزیع کردند

ملیحه انتظاری در گفتگو با خبرنگار ازناخبر با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درخصوص طرح مواسات و همدلی در راستای ماموریت کمک مومنانه، از توزیع بیش از ۶۸۰ بسته معیشتی  در دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه بین خانواده های نیازمند، افراد اسیب دیده از کرونا که از قبل توسط پایگاههای مقاومت شناسایی شده بودند در سراسر شهرستان و روستاهای تابعه خبر داد و گفت: بسته‌های معیشتی به ارزش هر بسته ۳میلیون ریال تهیه و بین جامعه هدف ذکر شده توزیع شد. باتوضیح اینکه مربیان مهدهای قرانی و کودک نیز در این مرحله تحت پوشش طرح کمک مومنانه قرار گرفتند.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ازنا بیان کرد :رزمایش کمک مومنانه در راستای همدلی و مواسات همچنان تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت .

انتظاری در ادامه سخنان خود به تشریح اقدامات بسیج جامعه زنان شهرستان ازنا در جبهه مقابله با کرونا پرداخت و اضافه کرد:‌ بسیج جامعه زنان ازنا در همان روز‌های اول بحران کرونا فعالیت خود را در راستای تولید ملزومات بهداشتی اعم از ماسک بهداشتی، دستکش یکبار مصرف و … شروع کرده که همه این لوازم بهداشتی به صورت رایگان در اختیار آحاد مردم قرار گرفت.

وی اظهار کرد: پخت غذای نذری توسط خواهران بسیجی و توزیع در مناطق محروم و نیز سرکشی از بیمارستان‌ و تجلیل از کادر درمانی با اهدای گل از دیگر اقدامات بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه ازنا بوده است .

انتظاری در ادامه از طرح حسنه قربانی کردن هم خبر داد و گفت:‌تا کنون ۱۰ راس گوسفند از منبع نذورات در ایام ماه محرم جهت تعجیل در امر فرج مهدی موعود(عج)، سلامتی بیماران و رفع بلا، قربانی و بین مردم نیازمند توزیع شد و این کار همچنان ادامه دار خواهد بود

انتظاری در پایان با اشاره به ختم قرآن، صلوات، قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه و دعای سلامتی امام زمان(عج) ، برای تعجیل در امر فرج آن حضرت و نیز دفع بلا  و سلامتی رهبر معظم انقلاب، توسط خواهران بسیجی، تاکید کرد:‌بسیج جامعه زنان ناحیه ازنا تا هر زمانی که نیاز باشد در جبهه سلامت پای کار است.