سپاه پاسداران شهرستان ازنا در بیانیه‌ای اقدام رئیس‌جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد.

به گزارش ازنا خبر ؛ سپاه پاسداران شهرستان ازنا ضمن تجدید بیعت همیشگی با آرمان های انقلاب اسلامی در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس ونورانی پیامبر اسلام بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یُرِ‌یدُونَ أَن یُطْفِئُوا نُورَ‌ اللَّـهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّـهُ إِلَّا أَن یُتِمَّ نُورَ‌هُ وَلَوْ کَرِ‌هَ الْکَافِرُ‌ونَ
آنها می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند ، ولی خدا جز این نمی خواهد که نور خود را کامل کند هرچند کافران کراهت داشته باشند. (سوره توبه آیه۳۲)

صیهونیست جهانی که حیات ننگینش با احیای مجدد تمدن عظیم اسلامی به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) متزلزل شد،برای فرار از نابودی با اتخاد سیاست شوم اسلام ستیزی به فرمایش حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) سعی درخاموش کردن احساسات دینی و کوچک کردن مقدسات اسلامی در چشم نسلهای جوان در دنیای اسلام را دارد و در این راستا مکررا از راه های مختلف به ساحت دین مبین اسلام ، قرآن کریم ، پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) توهین کرده است .

استکبار جهانی نیز که در پشت سیاست های کثیف اسلام ستیزی خود آرزوی نفاق بین مسلمین و ایجاد تقابل بین اسلام و پیروان سایر پیامبران الهی را در سر می پروراند هرگز از گذشته نکبت بار خویش مانند ماجرای سلمان رشدی درس عبرت نگرفت و نفهمید که توهین به مقدسات اسلامی ، به کوری چشم استکبار صفوف مسلمین را فشرده تر و اتحاد جامعه اسلامی را قوی تر می کند.

اکنون که پیرو اهداف شیطانی صیهونیست ، کارگردانی دست نشانده باهویت آمریکایی – صهیونیستی و با حمایت های مادی و معنوی شیطان بزرگ و رژیم شوم صهیونیست اقدام به ساخت فیلم موهن علیه پیامبر رحمت (ص) کرده است گواهی دیگر بر دروغین بودن شعار تکراری حقوق بشر و احترام به ادیان و تمدن ها توسط آن ها بر همگان آشکار شد .

سپاه وبسیج شهرستان ازنا ضمن محکوم نمودن این عمل ننگین کافران و مزدوران صهیونیست و دشمنان خدا و همپیمانان شیطان انزجار خود را اعلام نموده و ضمن عمل به دستورات پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بار دیگر با آرمانهای امام بزرگوار ، شهدای گرانقدر ، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) تجدید پیمان مینماییم.

انتهای پیام /