تئاتر خیابانی «سری که بازماند» در جشنواره سردار آسمانی برگزیده شد.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیرافلاک، تئاتر خیابانی «سری که بازماند» اثر آرش رضایی، هنرمند ازنایی در جشنواره سردار آسمانی برگزیده شد.

آرش رضایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: کارهای هنری اثرگذاری بسیار زیادی دارند و می توانند اثر مثبت را به مخاطب انتقال دهند که در این راستا بیشتر فعالیت های هنری را به سمت فرهنگ ایثار و شهادت برده ام و در این زمینه فعالیت ها و اثرهای زیادی انجام شده است.

وی افزود: فعالیت کار تئاتر را از سال ۸۰ آغاز کردم و در جشنواره های مختلفی در کشور شرکت کرده که در پنج جشنواره کشوری موفق به کسب رتبه برتر شدم.

این هنرمند ازنایی تصریح کرد: تئاترهای خیابانی با توجه به مدت زمانی که دارند، در کمترین زمان بیشترین مفاهیم را به مخاطب انتقال می دهند و حدود ۷۰ درصد کارهای هنری که در این سالها انجام داده ام در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.

رضایی با اشاره به برگزیده شدن اثرش در جشنواره سردار آسمانی عنوان کرد: در این جشنواره بیش از ۲۰۰ اثر هنری از سراسر کشور مورد داوری قرار گرفت که حدود ۶۰ تئاتر به عنوان برگزیده ها معرفی شدند و در آذرماه نیز مرحله بعدی این جشنواره برای معرفی اثرات برتر برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: در این جشنواره نمایشی با عنوان «سری که بازماند» را نوشتم و علاوه بر کار نوشتن، کارگردانی و بازگیری آن را عهده دار بودم که این تئاتر با هفت بازگیر در این جشنواره شرکت کرد.

هنرمند ازنایی افزود: بازسازی شهادت حاج قاسم در این تئاتر صورت گرفته که افتخار می کنم این تئاتر با این عنوان را توانستم انجام دهم چرا که کار با موضوع شهدا، سعادت است و وقتی کاری با موضوع شهید و شهادت آغاز می شود، خود شهدا یاری می کنند.

انتهای پیام/