اکبری، معاون هواشناسی لرستان با بیان اینکه دمای هوای استان 5 درجه کاهش یافت و از فردا شب هوا سردتر می شود گفت: طی امروز و فردا احتمال می رود بارشها سبب آبگرفتگی معابر شود.

به گزارش ازناخبر ،زینب اکبری در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: طی چند روز گذشته سامانه بارشی در استان فعال بود و بارش هایی را به دنبال داشت؛ طی روز گذشته بیشترین بارش مربوط به بیرانشهر با ۱۰ میلیمتر و کمترین بارش مربوط به دورود با سه دهم میلیمتر گزارش شده است.

وی افزود: این سامانه بارشی تا فردا عصر در منطقه وجود دارد و علاوه بر ابرناکی، رگبارهای باران و احتمال بارش تگرگ برای مناطق مرتفع پیش بینی می شود.

معاون هواشناسی لرستان تصریح کرد: در برخی از مناطق طی امروز و فردا ممکن است بارشها سبب آبگرفتگی معابر شود و از فردا شب این سامانه از منطقه خارج خواهد شد.

اکبری با اشاره به مه گرفتگی عنوان کرد: به دلیل رطوبت منطقه صبح امروز در اغلب مناطق استان خصوصا در مناطق کوهستانی شاهد پدیده مه گرفتگی بودیم.

وی از کاهش دمای هوا خبر داد و گفت: دمای هوا در استان نسبت به روز گذشته پنج درجه کاهش یافته و از فردا شب با خروج این سامانه بارشی، هوا سردتر خواهد شد.

انتهای پیام/