در بیانیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا به مناسبت هفته مبارک بسیج آمده است : پدیده الهی بسیج نه تنها در «راه» است بلکه خودِ«راه»است.

به گزارش ازناخبر؛ ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا به مناسبت هفته مبارک بسیج بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج نهاد مقدسی است که همواره فرزند صالح و شایسته ناب انقلاب اسلامی محسوب می شود،خود را خدمتگزار می داند،و تحقق اهداف انقلاب اسلامی راتعهدی فرازمانی وفرامکانی می پنداردبه آن ایمان دارد و واجب الهی می داند.

بسیج؛ پدیده ی مبارکی است که اندیشه ی آن در فضای عطرآگین انقلاب اسلامی منتشر شد و امروز در سپهر عالم، طنین انداز شده است .

پدیده الهی بسیج نه تنها در «راه» است بلکه خودِ«راه»است .

بسیج در این مسیر همواره سعی نموده است که عناصر خود را در تطبیق با اهداف و اصول والا و اعلای انقلاب اسلامی بداند و از طعن و کینه خنّاسان عالم نهراسد و دچار اندوه نگردد .

عرصه ها، متنوع و متکثر است و بسیج به دلیل آنکه با اعتقاد راسخ و الهی خود به رفع نیاز و مساعدت می اندیشد با انعطاف حداکثری ، خویش را با هر ضرورت انقلاب اسلامی ،سازگار می نماید. میدان دفاع مقدس، میدان جهادسازندگی، میدان دفاع از حرم و مظلوم درسراسر گیتی، میدان مقابله با فتنه و شرارت های استکباروایادی آن و میدان حماسه ماندگار ۹دی ماه، ،میدان علم و فن آوری ، میدان اردوی جهادی، میدان کمک ها ی مومنانه و … بسیج ، مرد میدان است .

بسیج اهل ایستادگی است .
بسیج اهل قیام در برابر دشمنان ملت ایران است . این اراده الهی نه تنها خستگی ناپذیر است بلکه دشمنان اسلام و انقلاب را نیز خسته کرده است .

بسیج هر جا حضور می یابد به فرموده آقا و مولای خود ؛ حضرت امام خامنه ای عزیز ، مایه امید دوستان و بیم دشمنان است .

و این امری است که امروز برای اثبات آن نیاز به استدلال نیست سابقه درخشان بسیج خود گواه این «راه »است .

ما این راه را با قدرت و قوت در مسیر ولایت مطلقه فقیه با استعانت از خون پاک شهیدان عزیزو به یاد بت شکن دوران خمینی کبیر(ره) ، بنیانگذار آن شجره طیبه و همه شهیدان ، آن رادمردان مرد روزگار با قوت و قدرت ادامه خواهیم داد و دوشادوش ملت عظیم الشان ایران در هر عرصه ای تا رسیدن به قله های عزت و افتخار همراه خواهیم بود.

به امید روزی که بسیج ملت بزرگ ایران اسلامی به قیام جهانی موعود والا ؛ حضرت ولی عصر(عج) متصل گردد.

ان شاءالله

انتهای پیام/