در بیانیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا درپی ترور دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده آمده است : دشمنان این نظام مقدس، بویژه آن هایی که ضعف و زبونی برخی عناصر داخلی را فرصتی برای گسترش گستاخی و رذالت خود می بینند، بدانند که بر اساس وعده های الهی و با رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) ، پیروزی نهایی از آن جبهه حق و ایران اسلامی است و شکست و عاقبتی تلخ در انتظار آنان است.

به گزارش ازناخبر؛ ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا درپی ترور دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسم رب الشهداوالصدیقین

انتشار خبر شهادت ، دانشمندی دیگر از پیشگامان علم و فن آوری دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده عزیز، بار دیگر یک ملت داغدار کردوجهانیان یک حرکت تروریستی و ناجوانمردانه ، کوردلانه و نابخردانه دیگر، با محوریت استکبار جهانی و صهیونیست خبیث را به چشم دیدند.

در این حادثه تروریستی، یکی از خادمان علمی و فناوری و دانشمندان خبره نظام مقدس جمهوری اسلامی، توسط ایادی استکبار جهانی، در خون خود غلتید و همچون سایر یاران شهیدش به لقاءالله پیوست.

سپاه شهرستان ازنا، ضمن محکومیت شدید این گونه حرکت های بزدلانه که ناشی از ترس دشمنان ایران اسلامی از حرکت تعالی بخش و تمدن ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفت، شهادت و آسمانی شدن دانشمند جهادگر و پاسدار اسلام، “دکتر محسن فخری زاده”  را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، نائب برحق ایشان حضرت امام خامنه ای و خانواده معزز این شهید سرافراز و ملت قهرمان ایران و عموم ازادگان جهان تبریک و تسلیت عرض می نماید.

بدیهی است سیاست ورزان و مجریان داخلی و در رأس آن دولت و دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران باید بعد از کنش ها و واکنش های فراوانی که تا کنون در فضای بین المللی مشاهده شده است، باید حرکت مبتنی بر الفبای غیرت را سرلوحه گفتار و رفتار داخلی و خارجی ساخته و دشمن زبون را آن چنان که ایرانی مسلمان و انقلابی و با شرف باید بشناسد، بشناسند و عمل متناسب با عزت، حکمت و مصلحت و در شأن نظام انقلابی داشته باشند.

دشمنان این نظام مقدس، بویژه آن هایی که ضعف و زبونی برخی عناصر داخلی را فرصتی برای گسترش گستاخی و رذالت خود می بینند، بدانند که بر اساس وعده های الهی و با رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) ، پیروزی نهایی از آن جبهه حق و ایران اسلامی است و شکست و عاقبتی تلخ در انتظار آنان است.

مردان میدان مبارزه و جهاد علیه ظلم و کفر و جهل، با تمام وجود
ما سربازان انقلاب و ولایت نیز گوش به فرمان مقتدای مقتدر خویش، فرمانده معزز کل قوا آماده جانفشانی و جهاد در راه اعتلای کلمه حق و پیمودن مسیر تمدن سازی نوین اسلامی هستیم.

 (و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون)

انتهای پیام /