حجت السلام علی سپهوند گفت: ترور شهید فخری زاده نشانه ای از عجز و ناتوانی کامل دشمنان و استکبار جهانی در برابر پیشرفت های همه جانبه انقلاب اسلامی است .

حجت الاسلام و المسلمین سپهوند در گفتگو با خبرنگار ازناخبر، با اشاره به شهادت شهید محسن فخری زاده اظهارداشت : ترور و حذف فیزیکی شخصیت‌های علمی، نشانه‌ای از ناتوانی کامل دشمنان استقلال ایران اسلامی در برابر عزم ملت‌ آگاه و غیور ایران برای پیشرفت علمی و حرکت به سمت خودکفایی است.

ایشان با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان ادامه دارد تصریح کرد: استکبار جهانی و دشمنان ایران اسلامی بدانند مکتب و مسیر شهدا توسط فرزندان غیور و جوانان انقلابی ادامه خواهد یافت و با علم و عمل به دشمنان این مرز و بوم اقتدار و عزت و ولایتمداری خود را به جهانیان اثبات می کنند.

خطیب جمعه شهرستان ازنا اظهار کرد: این ترور بار دیگر به ما ثابت کرد دشمن ما به حدی زبون و ناتوان شده است که دست به حذف افراد به صورت وحشیانه می زند.

حجت الاسلام سپهوند ترور دانشمندان ایران را یک روش حقیرانه برای جلوگیری از پیشرفت علمی و تکنولوژی ایران دانست و تصریح کرد: تروریست‌های نظام استکبار جهانی و صهیونیست باید بدانند این اقدامات آن‌ها به هیچ عنوان بی پاسخ نخواهد ماند.

حجت الاسلام علی سپهوند در پایان خاطرنشان کرد: ملت ایران این را به خوبی تجربه کرده است که با شهادت فرزندان خویش، بیش از گذشته و با انگیزه قوی و مصمم تر از هر زمان دیگری ، راه پیشرفت و رسیدن به نوآوری های بهتر و موفق تر را با همت دانشمندان و نخبگان خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام /