رئیس اداره صمت شهرستان ازنا گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار شهرستان ازنا، بیش از ۳۱ تن برنج و ۱۰ تن روغن از محل ذخایر کشور جهت حفظ تعادل بازار این کالا در شهرستان ازنا توزیع شد.

حمیدرضا قلیان در گفتگو با خبرنگار ازناخبر اظهار داشت: در راستای تنظیم موثر بازار برنج و روغن، ستاد تنظیم بازار شهرستان ازنا ۳۱ برنج و ۱۰ تن روغن جامد و مایع را جهت حفظ تعادل قیمت بازار مصوب و به بازار عرضه نموده است.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ازنا عنوان کرد:در راستای پوشش حداکثری توزیع کالا‌های اساسی طرح تنظیم بازار در شهرستان در هفته های اخیر توزیع این دو کالای اساسی با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط با اولویت قرار دادن اقشار آسیب پذیر در فروشگاههای معتبر توزیع شد.

وی در ادامه بیان کرد:کالاهای مورد نیاز مردم به اندازه کافی در شهرستان موجود است و مردم نگران کمبود کالا نباشند لذا دولت تدابیر لازم را در خصوص تامین کالاهای اساسی اتخاذ نموده و در راستای تامین کالا هیچ مشکلی نداریم.

قلیان با بیان اینکه روند توزیع اقلام مورد نیاز تداوم دارد تصریح کرد:اقلام مورد نیاز مردم شامل انواع روغن برنج شکر در حد سهمیه و متناسب با جمعیت در همه بخش ها و شهرهای شهرستان توزیع شده است و این روند ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره صمت ازناافزود:نظر بر رای تعزیرات حکومتی مقدار ۱۲ تن انواع روغن جامد و مایع و ۵۰۰ کیلو قند که از سوی برخی فروشندگان انبار شده بودکه با هماهنگی دستگاههای مرتبط و ناظران بسیج و اتاق اصناف در بین اقشار آسیب پذیر توزیع شد.

وی با اشاره خسارت های کرونا به بازاریان گفت: اصناف شهرستان ازنا همکاری خوبی طی این مدت با ستاد کرونا داشته که امیدواریم همین همکاری تا پایان محدودیت ها ادامه پیدا کندو البته خساراتی در این مدت متحمل شده اند که دولت هم برنامه هایی برای حمایت آنها دارد.

انتهای پیام /