سرهنگ پاسدار غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ازنا گفت : طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ازنا برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار غلامرضا سالاروند در گفتگو با خبرنگار ازنا خبر اظهار داشت :باتوجه بیماری کرونا و بدنبال شیوع این بیماری در کل کشور ، تصمیمی که اخیرا در خصوص مهار این بیماری در کشور گرفته شده است و طرحی ارائه گردیده با عنوان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که همان طور که مستحضرید ایشان از شهدایی بودند که خدمات زیادی را به جامعه بشریت ارائه دادند .

فرمانده سپاه ازناافزود: در این طرح بسیجیان عزیز در زمینه های مختلف حمایتی ، نظارتی ، رهگیری ، مراقبت در منزل ، کمک به افرادی که به این بیماری مبتلا شده اند و نیز کمک به کادر درمان می کنند که ان شاءالله هر چه سریع تر این بیماری کنترل بشود و بتوانیم به آن نتیجه ای که مد نظر است برسیم.

وی گفت : در شهرستان ازنا نیز با هماهنگی مسئولین شهرستان جلساتی در فرمانداری و شبکه بهداشت برگزار شد و هماهنگی با ادارات مربوطه صورت پذیرفت که اقداماتی نیز انجام شد که در حال حاضر ۹ تیم نظارتی، تعداد ۸ تیم مراقبت در منزل ، ۵۴ تیم رهگیری و ۴۳ تیم حمایتی تشکیل شده که ان شاءالله با هماهنگی شبکه بهداشت ،و بسیجیان عزیزی که در زمینه های مختلف معرفی شده اند همکاری خواهند نمود.

سرهنگ پاسدار سالاروند عنوان کرد: توسط کارشناسان شبکه بهداشت دوره آموزشی به نیروهای بسیجی صورت گرفت و کمیته های مختلف توجیه شدند و به قسمت هایی که در این زمینه می بایستی دخیل باشند توضیحاتی جامع داده شد.

وی تصریح کرد : ان شاءالله این طرح بتواند با کمک کارشناسان ، شبکه بهداشت ، کادر درمان هر چه سریع تر این را بیماری کنترل کند و خسارات کمتری وارد نماید و مردم نیز کمتر متحمل خسارات و زیان های اقتصادی ،اجتماعی، فرهنگی و بیماری بشوند.

فرمانده سپاه ازنا خاطرنشان کرد: از بسیجیان عزیز و کسانی که در این زمینه فعالیت ، توان و تخصصی دارند تقاضا می شود حتما در این طرح شرکت کنند تا همگی بتوانیم امروز در این جبهه نیز همچون جبهه های گذشته اقداماتی سازنده انجام دهیم و موفق و موید و پیروز و سربلند این امتحان الهی را سپری کنیم .

انتهای پیام /