به مناسبت هفته راهداری؛ دیدار کارکنان راهداری شهرستان ازنا با حجت الاسلام سپهوند

به گزارش ازناخبر ، به مناسبت گرامیداشت هفته راهداری و حمل و نقل جاده ای، صبح امروز درگاه پور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ازنا با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار نمودند.

امام جمعه ازنا در این دیدار با تبریک و گرامیداشت هفته راهداری به کارکنان این حوزه، از زحمات و تلاش پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قدردانی نمود و افزود: خدمات شبانه روزی عوامل راهداری برای خدمت رسانی به مردم به ویژه فراهم نمودن تردد ایمن و روان در شرایط بحرانی، ستودنی است.

ایشان تصریح کرد: راهداران مردان خستگی ناپذیر جاده ها هستند که در همه فصول سال در شرایط سخت و دشواربا همتی مثال زدنی برای تامین ایمنی راهها و آرامش خاطر مسافران تلاش می کنند.

حجت الاسلام سپهوند خاطرنشان کرد: گاهی برخی خدمات ماندد خدمات راهداران دیده نمی‌شود اما در راه‌های مواصلاتی، کارکنان پرتلاش این حوزه هستند که در تمامی شرایط بطور شبانه روزی در حال تلاش هستند تا این حمل و نقل و ارتباط قطع نشود.

در ادامه این جلسه سجاد درگاه پور رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ازنا به گزارشی از خدمات راهداری ازنا در ایمن سازی جاده ها و نیز امدادرسانی به مسافران، بیان کرد .

در پایان نیز از دو نفر از کارکنان نمونه راهداری شهرستان ازنا با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.