امام جمعه ازنا با حضور در شهرداری ازنا از کارگران فصلی شهرداری تقدیر نمود.

به گزارش ازناخبر؛ به منظور تکریم و تقدیر از کارگران، حجت الاسلام علی سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا با حضور در شهرداری ازنا از کارگران فصلی شهرداری ازنا تقدیر کرد.

امام جمعه ازنا در این مراسم با تقدیر از زحمات کارگران شهرداری ازنا بیان کرد: کارگران شهرداری از زحمت کش ترین اقشار جامعه هستند و دغدغه معیشت کارگران برای مدیران و کارفرمایان د‌ر اولویت می باشد.

ایشان افزود: کارگران همواره از افراد زحمتکش و پرتلاش یک مجموعه و سازمان هستند که نسبت به سایر افراد کار و زحمت بیشتری می کشند و ما وظیفه داریم تا ضمن تکریم کارگران از حقوق این عزیزان دفاع نماییم.

حجت الاسلام سپهوند با تقدیر از زحمات شهردار و مجموعه شهرداری ازنا، گفت: در مواردی مشاهده کردیم که در شهرهای دیگر حقوق کارگران شهرداری چندین ماه به تعویق افتاده است اما شهرداری ازنا از این امر مستثنی است و خوشبختانه حقوق کارگران این مجموعه با تلاش شهردار و اعضای شورای شهر به روز است و عقب افتادگی ندارد.

ایشان با بیان اینکه همواره قدردان شما کارگران هستیم و دست شما را می بوسیم؛ اذعان داشت: اهمیت به قشر کارگر موجب رشد و توسعه اقتصاد کشور و اهمیت به کارگران شهرداری توسعه و آبادانی شهر را به همراه خواهد داشت.

در پایان از تمامی کارگران فصلی شهرداری با اهدای هدایای نقدی از طرف امام جمعه ازنا، تقدیر شد.

انتهای پیام /