سرهنگ پاسدار غلامرضا سالاروند گفت : برای فهم نهم دیماه باید ریشه ها و نتایج این حرکت عظیم و حیاتی را مورد بررسی و تجزیه وتحلیل قرارداد.

سرهنگ پاسدار غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ناحیه ازنا ضمن گرامیداشت ایام الله دی در گفتگو با خبرنگار ازناخبر، اظهارداشت : امام خامنه ای (مدظله العالی) می فرمایند: “نهم دیماه ۱۳۸۸ از ایام الله است و اما ، یکروز به خودی خود یوم الله نمی شودو نهم دیماه نیز از این قاعده مستثنی نیست .

فرمانده سپاه ازنا افزود: برای فهم نهم دیماه باید ریشه ها و نتایج این حرکت عظیم و حیاتی را مورد بررسی و تجزیه وتحلیل قرارداد.

وی گفت : نهم دیماه به معنی حقیقی کلمه یوم الله بود زیرا که دلها دست خداست وخدای متعال این دلها را به صحنه آورد و ملت ایران در آن روز عظمت ویژه و خاصی را به وجود آوردند.

سرهنگ پاسدار سالاروند با بیان اینکه نهم دیماه تقابل مجموعه ای از مردم با مجموعه ای دیگر نبود ، بلکه تقابل بین مومنان به انقلاب اسلامی و قانون اساسی و آرمان های امام ( ره ) و مخالفان با اصل این جریان الهی بود گفت: نهم دی نقطه آغاز اضمحلال فتنه بود همه فهمیدند که شعار ما ، بی شماریم که بر دهان برخی از سردمداران آشوب جاری بود ، افسانه ای بیش نیست وآنها که بی شمارند ، عاشقان اسلام انقلاب و رهبری هستند.

فرمانده سپاه ازنا خاطرنشان کرد: نهم دی به خاطر آن که حق بر گردن ملت وانقلاب دارد، یوم الله و روز خداست، زیرا در آن روز به خاطر محبتی که در دل مردم نسبت به امام حسین (ع) بود، قدرت خداوند نمایان شد و درسهای ماندگاری به بندگان خوب و بد داد .

وی تصریح کرد: عرض تبریک و تسلیت داریم سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید عزیز مقاومت که با جان و خون خود نه تنها به ایران بلکه به تمام مسلمانان جهان عزت داد و با وجودش از تمام مظلومین جهان حمایت و حفاظت کرد ، همچنین گرامی می داریم چهلمین روز شهادت شهید سرافراز شهید هسته ای شهید محسن فخری زاده را که با خونشان روحیه و نفس تازه ای را به دانشمندان هسته ای ما دادند و دانشمندان هسته ای کشورمان نیز اعلام کردند که با شهادت این شهید بزرگوار روحیه تازه ای گرفتیم و حرکت جدیدی را با سرعت بخشی بیشتر ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام /