حجت الاسلام علی سپهوند گفت : اقدامات آیت الله مصباح یزدی میراث ماندگار انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش ازناخبر ، حجت الاسلام علی سپهوند در خطبه های نماز جمعه ازنا ضمن گرامیداشت قیام ۱۹ دی و ارتحال علامه مصباح یزدی اظهار داشت: ایشان شخصیتی برجسته و عالم بود و براساس موقعیت شناسی و موضع گیری از دنیای اسلام  عمده کتبش را تالیف نموده است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب فرمود مسئله ما با غرب در مورد تحریم، حضور در منطقه و صنعت دفاعی کشور است، بایستی تحریم به صورت همه جانبه برداشته شود، حضور در منطقه نیز در دفاع از مستضعفین و در دفاع از رفقای اعتقادی ما و ثبات دادن به منطقه است.

امام جمعه ازنا عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند مسئله صنعت دفاعی کشور، موجب اقتدار ما در جهان شده است، زمانی که شهید عزیز ما را مظلومانه به شهادت رساندند با چه وسیله ای ما توانستیم مرهمی بگذاریم بر دل زخم دار قاطبه مردم ولایتمدار ایران با همان موشک هایی که به قلب پایگاه آمریکا اصابت کرد و برخوردهایی که همچنان داریم و خواهیم داشت و این ها صنعت دفاعی ماهستند.

 وی بااشاره به اینکه صنعت دفاعی کشور بایستی روز به روز تقویت شود، تصریح کرد: آیت الله مصباح یزدی عمر خود را در محضر امامین انقلاب به عنوان یک افسر رشید اسلام سپری کرد و دارای یک شخصیت علمی بود و برای نظام اسلامی کادر سازی می کرد.

 سپهوند گفت: رهبر معظم انقلاب فرمود «آیت الله مصباح سه شاخصه مهم را در کنار هم دارد هم عالم و بصیر است و هم با صفاست و این را به عینه شما ملاحظه می کنید».

امام جمعه ازنا با اشاره به اینکه اقدامات آیت الله مصباح یزدی میراث ماندگار انقلاب اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد : کتاب های علامه مصباح یزدی صدها جلد می باشند و به وفور و به وضوح علمیت، بصیرت و  صفای باطنی درآنها دیده می‌شود، مواضع ایشان سرشار از استدلال و نگاه بصیرتی بود.

انتهای پیام/