حجت‌الاسلام درویشی گفت: «شهید حاج قاسم سلیمانی» محور ائتلاف دنیای اسلام را در مقابل مستکبرین به وجود آورد.

به گزارش ازناخبر ، حجت‌الاسلام علی درویشی در گردهمایی سیاسی بسیجیان ازنا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و ۴۵۳ شهید این شهرستان و ۶۳۰۰ شهید لرستان، اظهار داشت: امروز بسیاری از انقلابیون نمی‌توانند به‌عنوان الگویی برای ما تلقی شوند چراکه مشاهده می‌کنیم برخی هرچند دارای سوابق خوبی بوده ولی در ادامه راه پشیمان شده و مسیر خود را جدا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ما در یک نبرد همه‌جانبه با دشمنان هستیم، افزود: در دوران دفاع مقدس، کارها راحت و آسان بود شما وقتی به خط مقدم می‌رفتید می‌دانستید که دشمن شما آن‌طرف خط است و متناسب بااستعداد دشمن در مقابل او نیروهایی را تجهیز می‌کردید که این جنگ نوع اول است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: در جنگ نوع اول دشمن عیان و آشکار می‌باشد و ادوات و سلاح‌های دشمن نیز آشکار و قابل‌رؤیت است و راحت‌ترین کنترل و کمترین تلفات برای همین جنگ است.

وی تصریح کرد: در جنگ نوع دوم فضا متفاوت می‌شود، ما دشمن را می‌بینیم ولی سلاح و ابزار دشمن پنهان است پس در این نوع جنگ، بسیاری از افراد به‌اشتباه می‌افتند و می‌گویند که دشمن دیگر جنگی ندارد دنیا، دنیای تعامل، دنیای قراردادها و معاهدات است.

درویشی گفت: در جنگ نوع دوم سلاح دشمن معاهدات قراردادها، پروتکل‌ها، قانون‌هایی برای کنترل جمعیت و واکسن‌هایی که می‌سازند، می‌باشد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بیان کرد: اینکه بگوییم ما انقلابی هستیم کافی نیست، انقلابی بودن به فرموده امیرالمؤمنین علی (ع) یعنی آن انسان بصیری که مورچه سیاه را که در شب تاریک بر روی سنگ سیاه در حال حرکت است؛ مشاهده کند؛ هرچند که تشخیص به‌مرورزمان سخت‌تر می‌شود و دشمن نقاب‌ها در چهره می‌گیرد که تشخیص چهره واقعی دشمن برای مردم مشکل می‌شود.

وی بیان کرد: دشمن در کنار این نقاب‌ها نیز فشار اقتصادی، تحریم و تبلیغات خود را انجام می‌دهد و از فضای مجازی نیز استفاده می‌کند که همه این بمباران‌ها و ناامیدی‌ها را ایجاد می‌کند بلکه به نتیجه برسد تا ما را از آن راه و هدفی که داریم منصرف نماید، در جنگ نوع دوم ابزار دشمن ذهن و فکر و قلب اغلب مردم آن جامعه است.

درویشی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود فرمودند: واکسن آمریکایی و انگلیسی قابل‌اعتماد نیست و شاید کسی در حال حاضر بگوید این دشمنی تا چه زمانی می‌خواهد ادامه داشته باشد اگر ما معتقد به امام حسین (ع) هستیم، اگر امام حسین (ع) دشمن داشت، راه و مسیر ایشان نیز دشمن دارد، تاریخ چهل سال جمهوری اسلامی ایران را باید مطالعه کرد و دشمن‌شناس بود، دشمنان ما به کاری کمتر از نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران راضی نیستند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: دشمن می‌گوید که جامعه اسلامی نباید باشد، پس دشمن با چهره‌های مختلف وارد می‌شود که بتواند ما را از رسیدن به هدف باز به دارد که وظیفه ما در این شرایط، بصیرت است.

وی با اشاره به اینکه دشمن بیان می‌کند که نباید ایران توان دفاعی داشته باشد، خاطرنشان کرد: درصورتی‌که ما توان دفاعی نداشته باشیم محکوم به شکست خواهیم بود دشمن به این صورت به ذهن‌ها القاء می‌کند که بوش، کلینتون، اوباما که حدود چندین جنگ به راه انداختند و حدود ۹ میلیون نیز کشته دادند کسی به آن‌ها تروریست نگفت اما یک رزمنده قهرمان ما به نام شهید سلیمانی که برای دفاع از مظلوم و مظلومیت و قطع دست ظالمان در منطقه و برای اینکه دست داعش را از کشور کوتاه کند حرکت می‌کند و باحالت تروریستی ایشان را به شهادت می‌رسانند و این می‌شود حقوق بشر و در دنیا نیز کسی چیزی نمی‌گوید.

درویشی یادآور شد: امروز ما در یک مقطع تعیین‌کننده قرارگرفته‌ایم و دشمن به‌شدت به دنبال این است که ذهن ما را به سمت ارزش‌های خود سوق بدهد، ما بایستی چهره واقعی او را که در قالب معاهده و پروتکل است بشناسیم و موضع‌گیری درست و به موقعی داشته باشیم چراکه امروز وضعیت ما نسبت به دشمنان خارجی بسیار در یک موقعیت برتری قرار دارد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه امروز نیروهای دلداده به انقلاب آن‌قدر قوی هستند که در سراسر عالم به هم پیوند خورده‌اند عنوان کرد: این پیوند به برکت خون شهدای مدافع حرم و شهید حاج قاسم سلیمانی محقق شد چراکه تا قبل از این ما در مقابل جبهه استکبار ائتلافی نداشتیم و از ائتلاف دنیای اسلام غافل بوده‌ایم و این ائتلاف به برکت وجود شهید سلیمانی محقق شده است.

انتهای پیام/