در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه عملیاتی روشنایی معابر شهرستان ازنا توسط مدیریت توزیع برق شهرستان ازنا آغاز شد .

مهندس احمدی مدیر توزیع برق شهرستان ازنا در خصوص برنامه های این مدیریت در سالگرد ۴۲ سال پیروزی انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار ازناخبر اظهار داشت : با همت و پیگیری های مسئولین شهرستان و همچنین مساعدت مدیر عامل محترم شرکت توزیع برق استان لرستان مهندس خودنیا مبنی بر واگذاری چراغ روشنایی به این مدیریت این برنامه در سطح شهرستان آغاز گردید .

مدیر برق ازنا افزود: وضعیت شبکه روشنایی معابر سطح شهرستان با همت و تلاش کارکنان مجموعه برق ازنا در وضعیت مطلوبی قرار دارد و تمام تلاش ما رفع عیوب احتمالی در اسرع وقت می باشد .

احمدی گفت: این برنامه عملیاتی شامل نصب چراغ روشنایی معابر به تعداد ۳۰۰ دستگاه و همچنین اصلاح و تعمیر شبکه روشنایی معابر روستاها و سطح شهر در ۲ فاز اجرایی می باشد .


مدیر برق ازنا در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت وصول مطالبات مشترکین نیز اشاره نمود و عنوان کرد: برنامه های مالی و تجهیزاتی با توجه به میزان پرداختی مشترکین همان شهرستان صورت می گیرد و از مردم خواهشمندیم با پرداخت به موقع بدهی خود و واریز بدهی های گذشته هم دین خود را ادا نموده و هم سهمی در پیشرفت و آبادانی شهرستان و کشور خود داشته باشیم.

انتهای پیام /