سجاد درگاه پور گفت : طرح زمستانی راهداری از ۱۵ آذر ماه در شهرستان ازنا آغاز شد .

سجاد درگاه پور رئیس اداره راه و حمل و نقل جاده ای ازنا در گفتگو با خبرنگار ازناخبر اظهار داشت : طرح زمستانی راهداری از ۱۵ آذر ماه در شهرستان آغاز شد که این اداره تا کنون ۱۵۰۰ تن شن و ۱۳۰۰ تن نمک در سیلو های راهدارخانه مرزیان، محمودآباد و مرکزی و اورهال نمودن ماشین آلات و تجهیزات جهت برف روبی و نمک پاشی در راههای اصلی و فرعی محورهای مواصلاتی شهرستان ازنا انجام داده است.

درگاه پور افزود : اداره راهداری شهرستان ازنا برای طرح زمستانی جهت برف روبی در راههای اصلی و فرعی ۱۵ دستگاه برف روب و نمک پاش و همچنین ۶ اکیپ راهداری در راهدارخانه این شهرستان مستقر و در حال آماده باش و خدمات رسانی به همشهریان گرامی می‌باشد و این طرح تا پایان زمستان ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره راه ازنا عنوان کرد : این اداره جهت برف روبی راههای روستایی شهرستان ازنا با هماهنگی اداره کل راهداری با ۵ دستگاه تراکتور محلی و یک دستگاه لودر قرارداد منعقد نمود که در صورت نیاز و کمبود در راههای روستایی از دستگاه و تجهیزات راه اصلی استفاده خواهد شد که البته اولویت با راههای اصلی ازنا شازند و ازنا دورود ، الیگودرز خواهد بود.

درگاه پور گفت : راهداران در سراسر کشور قشری سخت کوش و گمنام می باشند که فرشتگان نجات جاده ها هستند و با حداقل دستمزد و دوری از خانواده هایشان جهت آسایش و آرامش رانندگان مشغول به خدمت می باشند.

انتهای پیام/