حجت الاسلام عبدالله بنیادی گفت :ایستادگی در مقابل ابرقدرت‌های جهان از معجزات انقلاب اسلامی ایران است.

حجت‌الاسلام عبدالله بنیادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ازنا ضمن گرامیداشت سالروز میلاد حضرت زهرا (س) اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) به‌عنوان اسوه، الگو و بهترین نمونه زندگی کردن برای همه ما نصب العین است گاهی یک جمله به‌مثابه صدها کتاب است و کسی که هنر داشته باشد می‌تواند صدها کتاب را در یک جمله بیان کند.

وی افزود: وجود نازنین حضرت امام حسین (ع) در روز عاشورا در وصف حضرت علی‌اکبر (ع) یک‌جمله‌ای فرمودند که صدها کتاب می‌باشد: «من کسی را نزد شما می‌فرستم که اَشبهُ الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله صلوات الله علیه هست»، در این جمله وجود نازنین سیدالشهدا(ع) هر کتاب و منابعی که درباره پیامبر (ص) ارائه شده و یا نوشته‌شده را در یک جمله جمع نمود و بیان کردند.

امام‌جمعه موقت ازنا ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، عنوان کرد: نطق امام راحل به الهام الهی است و با الهامات الهی سخن می‌گفتند، ایشان فرمودند: «انقلاب ما انفجار نور بود»، در انقلاب ما معجزات فراوانی دیده می‌شود و انقلاب خودش به‌تنهایی یک معجزه بزرگ بود.

وی با اشاره اعتراف دشمنان مبنی بر ایستادگی ۴۲ ساله انقلاب اسلامی ایران در مقابل هجمه‌های آنان، تصریح کرد: این‌ها همه از معجزات انقلاب است، این ایستادگی ادامه خواهد داشت و زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عج) خواهد شد.

بنیادی با اشاره به‌ضرورت مطالعه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط جوانان و ارائه آن در مساجد، گفت: این بیانیه نقشه راه انقلاب است و مقام معظم رهبری با ۶۰ سال تجربه در مبارزه، کارهای اجرایی، رهبری و هدایت‌های شگفتی‌آور خودشان در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی این‌همه تجربیات را در این بیانیه گام دوم انقلاب آورده است.

وی با اشاره به اینکه عمل به فرامین مقام معظم رهبری رمز پیروزی در مقابل دشمنان است، بیان کرد: این بیانیه نقشه راه و آینده انقلاب را تعیین کرده است، مکتب حاج قاسم سلیمانی که در انقلاب اسلامی ایران پدید آمد مایه سربلندی نظام جمهوری اسلامی است.

امام‌جمعه موقت ازنا یادآور شد: امروز هیمنه پوشالی آمریکا ریخته شده است، آمریکایی که بعضی‌ها فکر می‌کردند با تهدیدش می‌تواند سایه جنگ را بر سر ما بیفکند، با زدن موشک‌های سپاه به پادگان عین الاسد که بعد از جنگ جهانی دوم سابقه نداشته است، دیگر آبرویی در جهان ندارد.

وی گفت: ما امروز باید به نیرو و توان داخلی خود تکیه کنیم و چشممان به مذاکره با آمریکا نباشد، بایستی دولت جوان انقلابی و حزب‌اللهی باید انتخاب شود و مانند حاج قاسم سلیمانی عزیز در میدان بیاید و در میدان انقلاب و ایثار و فداکاری به این مردم خدمت کند.

انتهای پیام/