محمدلک گفت : دهه فجر فرصتی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب.

به گزارش ازناخبر محمد لک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد دهه فجر در جمع خبرنگاران اظهارداشت : انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان معجزه قرن شناخته می‌شود که براساس تفکر ناب اسلامی و همچنین با مبانی فکری امام خمینی(ره) و پشتیبانی مردم شکل گرفته و در ایران و حتی در سطح جهان اسلام تحولات عظیمی را ایجاد کرده است.

دبیر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان افزود: ولایت و رهبری یکی از شاخص‌ترین و مهم‌ترین عوامل پیدایش و تدوام انقلاب اسلامی است که ضروری جوانان و نوجوانان که نسل جدید انقلاب اسلامی هستند باید این را بدانند.

وی گفت:  دهه فجر فرصتی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است که در این راستا بیش از چندین ویژه برنامه بمناسبت دهه فجر در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در دهه فجر مراسمات بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در سطح منطقه برگزار می‌شود عنوان کرد: دیدار با امام جمعه شهرستان ، اجرای اردوهای جهادی بسیج سازندگی، برگزاری مجمع بسیج، تشکیل قرارگاه صالحین، اجرای برنامه‌های صبحگاه سراسری، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، برپایی محفل انس با قرآن کریم، برنامه های فرهنگی هنری، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، برگزاری مسابقات ورزشی، نشست‌های بصیرتی و سیاسی، نمایشگاه فجر انقلاب، فضاسازی، مسابقات فرهنگی و علمی، اعزام اکیپ‌های دامپزشکی، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا از جمله برنامه‌های دهه فجر در شهرستان ازنا است.

لک تصریح کرد: حضور سازمان یافته اقشار مختلف مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه یکی از برنامه‌های اولویت‌دار است و ملت سرافراز ایران و مردم ولایتمدار شهرستان ازنا اقتدار و شکوه انقلاب اسلامی را در این روز به نمایش می‌گذارند.

انتهای پیام /