همزمان با ورود لحظه تاریخی امام(ره) به میهن، زنگ انقلاب در دبیرستان شاهد دخترانه ازنا نواخته شد.

به گزارش ازناخبر ، صبح امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران زنگ انقلاب در مدرسه شاهد دخترانه نواخته شد.

هر ساله در چنین روزی همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به کشور، ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه زنگ انقلاب در مدارس کشور طنین انداز می شود.

امسال این مراسم در دبیرستان شاهد دخترانه متوسطه دوم با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد .

در آئین نواختن زنگ انقلاب که بصورت زنده از طریق سامانه شاد پخش می شد ،حجت الاسلام و المسلمین علی سپهوند ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و تبریک به دانش آموزان و خانوداه های آنها اظهار داشت : به اتفاق فرماندار محترم و مسئولین شریف شهرستان خدمت شما دانش آموزان عزیز رسیدیم ، در مدرسه جای شما خالی بود .

امام جمعه ازنا افزود: دوست داشتیم چهره نورانی شما دانش‌آموزان عزیز را در مدرسه ببینیم اما توفیق نشد دعا میکنیم انشاالله در اولین فرصت این امر تحقق یابد و انتظار داریم دانش آموزان عزیز با حفظ رتبه علمی و جایگاه اخلاقی خودشان همچنان کوشا باشند و با علم و تقوا حرکت کنند .

حجت الاسلام سپهوند خطاب به دانش آموزان عنوان کرد: در این شرایطی که توفیق زیارت معلمین عزیز را نیز از نزدیک ندارید ، تذکرات و نصایح و آموزش های این بزرگواران از طریق فضای مجازی به شما می دهند را چه در باب تقوا و اخلاق و چه تحصیل مراعات نمائید که انشاالله آسیبی از حیث علمی و اخلاقی نبینید.

در ادامه فرماندار شهرستان ازنا حشمت بهمنی ضمن تبریک و گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همه ملت شریف ایران و رهبر معظم انقلاب و آزادی خواهان جهان اظهارداشت : جادارد در همین جا خدمت اولیای محترم دانش آموزان ، کادر فرهنگی و خود دانش آموزان که سرمایه های آینده نظام هستند دهه فجر را تبریک عرض کنم و از اولیا باید بسیار تشکر نمود که بخش عمده تعلیم و تربیت دانش آموزان در منازل را بر عهده دارند .

بهمنی گفت: تشکر میکنیم از همکاران فرهنگیمان که علی رغم وجود بیماری کرونا در محل کارشان حضور پیدا می‌کنند و مشغول امر تعلیم و تربیت هستند .

وی گفت: با توجه به اینکه ظرفیت عظیمی در شبکه های مجازی توسط آموزش و پرورش ایجاد شده است و قشر عظیمی از طریق فضای مجازی و با شیوه‌ای کاملا منسجم و بدون وقفه در بحث آموزش حضور دارند لذا از زحمات همه بزرگواران تشکر نموده و توفیق روز افزون برای آنها مسئلت دارم.

انتهای پیام/