سرهنگ پاسدارغلامرضاسالاروندگفت:امروز پیروزی سکه رایج ایران شده است.

سرهنگ غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ناحیه ازنا ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهارداشت : انقلاب اسلامی در جهان استثنایست و تنها انقلابی است که نه تنها برای خودش بلکه برای تمام بشریت به وجود آمده است .

فرمانده سپاه ازنا افزود: انقلاب اسلامی ظلم ستیز و حامی مظلومین است و هر کجا و در هر نقطه ای از جهان که به مظلومی ظلم شود در انقلاب اسلامی ما وظیفه داریم که از آن مظلوم حمایت کنیم و در مقابل ظالم بایستیم و این خوبی انقلاب ما است و همین است باعث جهانی شدن انقلاب گردیده است.

سرهنگ سالاروند با بیان اینکه کل جهان چشم به انقلاب ما دوخته اند گفت : به همین خاطر است که دشمنان ما روز به روز دشمنی خود را بیشتر کردند تا به امروز که الحمدلله به لطف خداوند و رهبری مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) این دشمنی ها تبدیل به دفاعی برای خودشان شده است ، به این معنا که یک روز آنها به دنبال این بودند که انقلاب ما را شکست بدهند و انقلاب مارا زمین گیر کنند اما امروز به دنبال این هستند که از انقلاب ما شکست های بزرگتری نخورند و انقلاب ما الحمدلله روز به روز پیشرفت ها ی زیادی داشته ، آنهادشمنیشان با اصل انقلاب است .

فرمانده سپاه ازنا خاطرنشان شد : برای دشمنان انقلاب برجام و انرژی هسته ای و مسائل اقتصادی بهانه است آنها می خواهند انقلاب اسلامی نباشد که ان شاءالله این آرزو را به گور خواهند برد.

وی گفت : انقلاب اسلامی خدمات و دستاورد های فراوانی را برای مردم و نظام داشته است که دستاورد های معنوی ، سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی، ورزشی ، علمی و … جزء این دستاوردها می باشد .

سرهنگ سالاروند با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: از دستاورد های معنوی می توان به باز شدن در یچه نور امید در دل مسلمانان جهان با انقلاب اسلامی اشاره کرد که امروز برای همگان مشخص شده است که با استقامت و مقاومت در مقابل زور گویان می توان پیشرفت دست یافت.

وی گفت : از دستاورد های فرهنگی انقلاب می توان به اسلامی و مردمی شدن نهاد های انقلابی اشاره کرد که الحمدلله همه نهادهای انقلابی نیز تحت نظر مقام معظم رهبری خدمت می کنند.

از دیگر دستاوردهای انقلاب می توان به خودباوری فرهنگی ، رابطه بین حوزه و دانشگاه ، ایجاد فرصت و روحیه ابتکار در بین جوانان اشاره کرد که یکی از دستاورد های علمی در کشور تولید واکسن کرونا است .

وی گفت: کشور ایران تا قبل از انقلاب نمی توانست دارو های پیش پا افتاده را تولید کند اما امروز ۹۵ درصد از داروهای داخلی تولید ملی هستند و اخیرا نیز کشور ما به واکسن کوید ۱۹ قبل از بسیاری از کشور ها دست یافته است.

سرهنگ سالاروند افزود: تمام کشور ها به این اذعان دارند که آمریکایی که روزی به دنبال شکست ایران بود، امروز به سقوط نزدیک شده است و این از دستاورد های انقلاب اسلامی است .

از دیگر دستاورد های علمی شکست انحصاری علم در کشورهای ابر قدرت است، آنها علم را در استعمار و انحصارخودشان داشتند، اما جوانان ، نخبگان ، دانشمندان ما امروز خیلی از این کشورها را شکست داده اند و به خود باوری و خود اتکایی صنعتی رسیدند.

پیشرفت علمی کشور در حوزه علوم پزشکی و ورزش نیز از دیگر دستاوردهائیست که الحمدلله انقلاب اسلامی ما به این پیشرفت ها دست پیدا کرده است لذا از تمام هادیان سیاسی و کسانی که در این زمینه صحبت می کنند تقاضا داریم که حتما دستاورد های مثبت انقلاب اسلامی را برای مردم بازگو کنند چرا که عده ای از مردم متاسفانه به دنبال این هستند که فقط ضعف ها و نقاط تاریک انقلاب اسلامی را نشان دهند که الحمدلله ما در طول ۴۲ سال انقلاب هیچ نقطه تاریکی نداریم و اگر نقاطی باشد شاید به خاطر کم کاری برخی از مسئولین است که متاسفانه باعث شده که خدمات خوبی ارائه نشود

سرهنگ سالاروند عنوان داشت : در کل نظام جمهوری اسلامی ایران روز به روز پیشرفت داشته است و ان شاءالله پیشرفت بیشتری نیز خواهد داشت .

فرمانده سپاه ازنا یاد آورشد : امروز پیروزی سکه رایج ایران شده است و روز به روز ایران اسلامی در زمینه های مختلف به پیروزی دست می یابد و نگرانی و ناراحتی دشمنان نیز به همین خاطر است