حجت الاسلام والمسلمین علی سپهوندگفت: استکبار جهانی در مرحله افول و روبه اضمحلال است.

حجت‌الاسلام علی سپهوند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ازنا، ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران حرکتی الهی است و هرساله به برکت حمایت مردم بیمه می‌شود.

وی با اشاره به این کلام امام خمینی (ره) که می‌فرماید: «مردم ما از مردم عصر پیامبر (ص) بالاترند.»، افزود: هرچه شداید و رنج‌های مادی و معیشتی بر شما سخت‌تر می‌شود هم چون فولاد آبدیده‌تر شده و محکم‌تر خواهید شد، چراکه مؤمن مثل کوه استوار است و این نشانه ایمان بلند به خداوند متعال است.

امام‌جمعه ازنا ضمن تقدیر از تلاش نیروی‌های انتظامی و سپاه شهرستان، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها تأکید داشته‌اند که آمریکا و استکبار جهانی همواره در حال خطای محاسباتی هستند و این را قدم‌به‌قدم در این انقلاب اسلامی به ما یادآوری کردند و این رانشان می‌دهد که استکبار جهانی رو به اضمحلال و افول است.

وی تصریح کرد: از همان ابتدای انقلاب اسلامی، استکبار جهانی و آمریکا هر موضع جنایت‌کارانه‌ای که علیه ایران اسلامی اتخاذ می‌کرد درواقع خودش را به هلاکت نزدیک‌تر کرده است.

سپهوند گفت: علت خطای محاسباتی آمریکا و استکبار جهانی؛ اولاً به خاطر عناد و بغض فزاینده آن‌ها علیه اسلام است و به تعبیر روایی اگر انسان به چیزی، شخصی بغض افراطی داشت کر و کور می‌شود اساساً خوبی‌های آن را نمی‌بیند حتی خیرخواهی‌های او را نمی‌بیند.

امام‌جمعه ازنا با اشاره به اینکه اخراج فضاحت آمیز ترامپ از کاخ سفید، بیان کرد: استکبار جهانی، مردم ما را نشناختند که گره‌خورده به آموزه‌های اسلام بوده و در ولایتمداری و تأسی از فرهنگ عاشورا شهرت دارند و به عبارتی جایگاه رفیع امامت را در بازدارندگی و اقتدار همه‌جانبه را درک نمی‌کنند.

انتهای پیام/