سید موسی خادمی گفت :آغاز مجدد محدودیت های کرونایی در ورودی های لرستان

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیر افلاک سید موسی خادمی در جلسه ستاد مقابله با کرونا که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: با توجه به حجم ترددهای جاده ای، وضعیت قرمز در برخی شهرهای استان خوزستان، هشداری جدی برای لرستان است که در این راستا محدودیت هایی با هدف پیشگیری از افزایش مبتلایان در ورودی های استان به ویژه در شهرستان پلدختر اعمال خواهد شد.

وی افزود: علیرغم اینکه در دو هفته گذشته وضعیت قرمزی در کشور گزارش نشده بود اما در این هفته برخی از شهرهای کشور به خصوص در استان خوزستان، وضعیت قرمز شده است.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه نباید شرایط عادی تلقی شود، تصریح کرد: مردم آمادگی برای رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی را داشته باشند زیرا کرونا تمام نشده و شواهد از بازگشت موج جدیدی حکایت دارد.

خادمی با بیان این که واکسیناسیون در کشور و استان لرستان آغاز شده گفت:  همزمان با سراسر کشور تزریق واکسن در استان آغاز گردیده و در مرحله اول حدود ۲۶۰ نفر از کارکنان کادر درمان واکسینه شده و این روند ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه هفت شهر استان در وضعیت زرد قرار دارند، افزود: خرم‌آباد، بروجرد، سلسله، دلفان، کوهدشت، الیگودرز و پلدختر در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند و سایر شهرهای استان در وضعیت آبی هستند.

انتهای پیام/