ظهر امروز باحضور مسئولان استانی و شهرستانی بخش icu و مرکز دیسپچ بیمارستان امام علی (ع ) شهرستان ازنا افتتاح شد.

به گزارش ازناخبر به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ازنا با شیوع بیماری کرونا و ضرورت ایجاد این بخش در سلامت بیماران به همت مجمع خیرین سلامت و با مشارکت دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان طی سخنانی در این مراسم عملکرد مجمع خیرین شهرستان ازنا را یکی از مجامع موفق در استان دانست و از مشارکت خیرین در این امر تقدیر نمود.

حجت الاسلام علیرضا نصیر الاسلام در ابتدای این مراسم ضمن ‌خیر مقدم به حاضرین ارائه خدمات به بیماران در حوزه سلامت را یکی از امور پسندیده در پیشگاه خداوند برشمرد و از خدمات کلیه مدافعان سلامت در مبارزه با بیماری کرونا تقدیر کرد.

در ادامه حاح نبی گلابی مدیر اجرایی مجمع خیرین گزارشی از روند تکمیل پروژه و عملکرد مجمع در دو حوزه عمرانی و تجهیزاتی را تشریح نمود.
دکتربخشوده پزشک‌متخصص بیمارستان از اهمیت این بخش و نقش آن درکاهش مرگ ومیر بیماران سخن گفت.

و از خانواده های حاجیوند، احمدی و نعمتی که در این پروژه مشارکت داشتند با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد و همچنین ادارات و دستگاه هایی که با مجمع خیرین همکاری داشتند مورد قدردانی قرار گرفتند.

در پایان این‌مراسم از بخش های در حال ساخت سیتی اسکن ، nicu و زایشگاه بازدید به عمل آمد که به تدریج مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام /