سردار مهدیان نسب فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار کرد.

به گزارش ازنا خبر؛ در این‌دیدار حجت الاسلام سپهوند در سخنانی با قدردانی از زحمات کارکنان ناجا، اظهارداشت : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سراسر این آب و خاک، امنیتی مثال زدنی ایجا کرده و حضور این نیروهای جان بر کف در مرزها، در جاده‌ها، شهرها، همراه مردم در نگرانی‌ها و بحران‌ها، موجب آسودگی خاطر مردم شده است.

ایشان با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در تامین و برقراری نظم و امنیت و آرامش جامعه؛ افزود:کارنامه درخشان نیروی انتظامی به واسطه اعتماد خوب در بین مردم و اخلاص عمل کارکنان آن است.

امام جمعه ازنا پیروی از ولایت فقیه را رمز موفقیت نیروهای مسلح دانست و گفت: خدا را شاکریم که پلیس ما به عنوان پلیسی ولایی، همواره پشتیبان رهبری و ولایت فقیه بوده است که همین موجب اقتدار نیروی های انتظامی و نظامی می باشد.

حجت الاسلام علی سپهوند ادامه داد: نیروی انتظامی و سایر نیروهای نظامی و امنیتی یک روح واحد دارند و نیروهای مسلح در خدمت به اسلام، دفاع از مردم، تامین امنیت کشور و خدمت رسانی در عرصه های مختلف اشتراک دارند.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار ملی و اعتماد مردمی است؛خاطرنشان کرد: صحبت از خدمات گسترده و متنوع نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف وقت و زمان وسیعی را می‌طلبد با این وجود تمام مردم قدردان زحمات شما هستند.

در ادامه سردار مهدیان نسب فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان نیز با تشکر از امام جمعه ازنا، اظهار داشت : نیروی انتظامی در برابر هر گونه ناامنی با قدرت ایستاده وبه کسانی که نظم وامنیت جامعه را به هر نحوی بر هم می زنند، برخورد قاطع خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی استان لرستان ۵۰۰ شهید را در راه دفاع مقدس و حفظ نظم و امنیت، با افتخار تقدیم انقلاب اسلامی کرده است؛ گفت : نیروی انتظامی لرستان همچنین یکهزار و ۲۰۰ جانباز سرافراز را از زمان دقاع مقدس تاکنون تقدیم امنیت مردم کرده است.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه ایثارگری و شهادت طلبی همچنان در نیروی انتظامی ساری و جاری است، افزود: نیروی انتظامی لرستان ، امروز عملکردی مورد توجه فرمانده معظم کل قوا دارد.

سردار مهدیان نسب خاطرنشان کرد: امروز پلیس افتخار دارد که به عنوان یکی از مولفه های اصلی ایجاد امنیت در جامعه است و با استفاده از نیروی انسانی متعهد و ولایت مدار تا به امروز خوش درخشیده است.