سرپرست ورزش و جوانان ازنا با امام جمعه شهرستان ازنا دیدار کرد.

به گزارش ازناخبر، صبح امروز مرتضی آذرخوش سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ازنا با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار کرد.

امام جمعه شهرستان ازنا در این دیدار با تبریک انتصاب سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ازنا، گفت: انتصاب مسئولی ورزشکار، باتجربه و جوان برای مسئولیت اداره ورزش و جوانان مایه مباهات است و باید از این ظرفیت در پیشبرد امور ورزش شهرستان به خوبی استفاده کرد.

حجت الاسلام سپهوند افزود: با توجه به سابقه کاری شما در وزرات ورزش، کار در حوزه های مهم و بزرگ، افق دید را وسیع می کند و تجربه گرانبهایی برای انسان به همراه دارد که امید است این موارد؛ موجب تسلط بر حوزه ورزش شهرستان شود.

ایشان خواستار دیدار مداوم با جوانان ورزشکار و بازدید و سرکشی از باشگاههای مختلف ورزشی شد و افزود: دیدار با ورزشکاران و اهمیت به قشر ورزشکار باعث ایجاد روحیه و امید در آنان خواهد شد و همین امر در پیشرفت حوزه ورزش شهرستان مهم است.

حجت الاسلام سپهوند با اشاره به قهرمانی ورزشکاران ازنایی در مسابقات ورزشی، گفت: اینکه ورزشکاران ما در مسابقات کشوری و بین المللی مقام کسب میکند نشان از جایگاه خوب ورزش در شهرستان ازناست که باید توجه و اهمیت به قهرمانان نیز در اولویت باشد.

خطیب جمعه ازنا به نقش و جایگاه ورزش در اسلام اشاره کرد وافزود: اسلام به سلامت جسم و جان اهمیت فراوان داده و مقام معظم رهبری ورزش ، تهذیب و تحصیل را به عنوان سه مولفه پیشرفت فکری و علمی جوانان، لازم دانسته اند.

وی با بیان اینکه پرداختن به امر ورزش یکی از مواردی است که می تواند در زندگی انسان هدف و انگیزه ایجاد کند؛ افزود: همانگونه که نظام خانواده به تحصیل، دانش و معنویت فرزندان خود اهمیت می دهند؛ به همان اندازه می بایست به نشاط جسمانی فرزندان نیز اهمیت دهند و لذا این دوبال باید در کنار هم قرار داشته باشند و رشد کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سپهوند در پایان بر اهمیت تشویق ورزشکاران برای حضور در تجمعات دینی از جمله نماز جمعه تأکید کرد.

در ادامه مرتضی آذرخوش سرپرست اداره ورزش و جوانان نیز، اهمیت و توجه امام جمعه ازنا به جامعه ورزش و ورزشکاران را ارزشمند توصیف کرد، گفت: برای پیشرفت و تعالی در امر ورزش همراهی همه مسئولان نیاز است و تلاش می کنیم با یک روند تعاملی با سایر مسئولان و استفاده حداکثری از ظرفیت های جامعه ورزش ازنا، برای پیشبرد اهداف این حوزه، گام برداریم.

وی با بیان اینکه شهرستان ازنا ظرفیت های خوبی را در حوزه ورزش دارد، گفت: شهرستان ازنا از ظرفیت های ارزنده ای برخوردار است و با برنامه ریزی مطلوب و حمایت های مسئولین از ورزش، می توانیم جایگاه ورزش شهرستان را بیش از پیش ارتقاء دهیم.

انتهای پیام /