کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ازنا به مناسبت هفته منابع طبیعی، با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش ازناخبر به مناسبت هفته منابع طبیعی، حسن مهرزاد رئیس اداره منابع طبیعی ازنا به همراه جمعی از کارکنان با حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه ازنا دیدار کردند.

امام جمعه ازنا در این دیدار با تبریک هفته منابع طبیعی به کارکنان این مجموعه، با تاکید بر اینکه مردم نسبت به منابع طبیعی و محیط زیست باید احساس تکلیف کنند، اظهارداشت : کار منابع طبیعی باید با مردم عجین شود و این فرهنگ باید در بین مردم جا بیفتد که حفظ‌ منابع طبیعی تنها بر عهده مجموعه منابع طبیعی نیست.

حجت الاسلام علی سپهوند با اشاره به اصل ۵۰ قانون اساسی مبنی بر اینکه حفظ محیط زیست و منابع طبیعی، از وظایف عمومی مردم تلقی می گردد؛ بیان کرد: وجود منابع آب، دریا، رودخانه ،جنگل و دیگر منابع خدادادی لازمه حیات بشری است و محافظت از آن امری واجب است.

ایشان تاکید کرد: منابع طبیعی از جمله نعمت‌های الهی است که متعلق به همه نسل‌های بشر است؛ بنابراین باید به‌گونه‌ای مورد استفاده قرار گیرند که برای نسل‌های آینده نیز حفظ شوند.

مهرزاد رئیس اداره منابع طبیعی ازنا هم با تقدیر از امام جمعه ازنا، ضمن ارائه گزارش، به تشریح برنامه های این نهاد در هفته منابع طبیعی پرداخت.

انتهای پیام/