سردار کشکولی گفت: نیروهای مسلح، حافظ مستضعفین جهان هستند و با اتحاد و همبستگی، دشمن را ناامید می کنیم.

به گزارش ازناخبر  به نقل از سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در دیدار با فرمانده ارتش استان که به مناسبت روز ارتش صورت گرفت، اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس نیز نقش بسزایی داشت به طوری که نصف جبهه نیروهای ارتش بودند.

وی افزود: برخی از فرماندهای ارتش هم آموزش دادند، هم فرماندهی کردند و در هشت سال جنگ تحمیلی نیروهای مسلح با همه توان در برابر دشمن ایستادند و به پیروزی رسیدند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: نیروهای مسلح نه تنها حافظ این مملکت و ملت هستند بلکه حافظ مستضعفین جهان بوده چرا که بسیاری از کشورهای مظلوم، چشم امیدشان به نیروهای مسلح است.

سردار کشکولی عنوان کرد: در عراق و برخی دیگر از کشورها، نیروهای مسلح تلاش‌های زیادی انجام داده و هیچ وقت این اقدام برای حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی و دفاع از مظلومین، در تاریخ ما نبوده است.

وی با اشاره به اینکه باید قدردان این باشیم که سرباز ولایت هستیم، افزود: نیروهای مسلح دست در دست هم، اجازه نمی دهند که دشمن در راستای تضعیف در بخش‌های مختلف اقدام کند و با همه توان ایستاده اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه ملت ایران از سختی‌ها عبور کرده است خاطرنشان کرد: امروز قدرت ایران اسلامی بسیار بالا بوده و دشمن جرات هیچ اقدامی را ندارد و با تلاش همچنان در مسیر اقتدار و سربلندی حرکت می کنیم.

انتهای پیام/