سمیه پولادوند گفت : تعداد بیماران فوتی ها به علت بیماری کرونا ۲ نفر افزایش یافت و به ۱۱۴ نفر رسید.

سمیه پولادوند رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ازنا در گفتگو با خبرنگار ازناخبر اظهارداشت: تعداد بیماران فوتی ها به علت بیماری کرونا ۲ نفر افزایش یافت و در حال حاضر به ۱۱۴ نفر رسید.

پولادوند افزود:تعداد بیماران مثبت کرونایی که در قرنطینه به سر می برنند به ۱۷۹۸ رسید و تعداد کل بیماران مثبت کرونا ۶۹۶۲ نفر می باشد.

وی گفت : تعداد کل بیماران منفی کرونا درشهرستان۱۳۳۰۴نفر بوده و ۵۰۵۰نفر تعداد کل بیماران بهبود یافته است و ۱۷۹۸نفر کل بیماران قرنطینه می باشند از ۲۰۲۶۶ نفر تا کنون نمونه گیری صورت پذیرفته و۶۸ بیمارنیز در بیمارستان بستری می باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ازنا عنوان کرد: از همشهریان گرامی درخواست داریم با توجه به قرمز شدن وضعیت شیوع بیماری کرونا و پر شدن بخش کرونا و ای سی یو از بیمار در بیمارستان امام علی (ع) و بالا رفتن تعداد تست های مثبت روزانه ، نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، دوری جدی از تجمعات الخصوص مراسمات عزا و دور همی های خانوادگی ، استفاده از ماسک اهتمام بورزید.

وی تصریح کرد: عاجزانه از شما عزیزان در خواست داریم به تذکرات بهداشتی دقت نظر ویژه داشته باشیدوبا رعایت نکات بهداشتی کادر بهداشت و درمان را در مبارزه با بیماری منحوس کرونا یاری کنید.

انتهای پیام /