سرهنگ غلامرضا سالاروند گفت : پاسداری از انقلاب اسلامی به معنای حالت پیش برنده، پیش رونده داشتن است.

سرهنگ پاسدار غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ناحیه ازنا در آستانه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان در گفتگو باخبرنگار ازناخبراظهارداشت : در دوم اردیبهشت۱۳۵۸ اتفاق مهمی رخ داد و آن تولد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که توسط حضرت امام راحل دستور تشکیل آن داده شد.

سرهنگ سالاروند افزود : سپاه از روزی که شروع به کار کرده است که قبل از شروع جنگ تحمیلی نیز وجود داشته است و هدفش جنگ و سنگر نیست .

وی عنوان کرد: یکی از اهداف و دستاوردها و وظایف سپاه پاسداران دفاع فیزیکی از انقلاب اسلامی و مرزها و کیان است اما هدف اصلی سپاه دفاع از ارزش‌ها و حفظ انقلاب می باشد که در همه زمینه‌ها است ، و حفاظت از سنگرها چه برون مرزی چه درون مرزی و مسائل فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی همه در این قالب هستند و هر کدام که خدشه دار شوند سپاه موظف است به میدان بیاید و حمایت کند.

فرمانده سپاه ازنا گفت : حضرت آقا فرمودند : “اگر ستونی از این نظام به لرزه در آید آن ستون را به ستون سپاه می بندند تا بعد فکری به حالش شود.”
لذا سپاه امروز تکیه گاهیست برای تمام نهادها ، ادارات و تمام کسانی که به نحوی در انقلاب زحمت می‌کشند .

وی با بیان اینکه امروز در بحث بیماری کرونا سپاه به جد وارد شده است تصریح کرد: سپاه پاسداران تمام امکانات و تجهیزاتی که لازم باشد تحت عنوان طرح شهید سلیمانی پای کار آورده و بسیجیان و تمام نیروها در حال حاضر خدمت رسانی و کمک میکنند و انشاالله موفق خواهند شد .

سرهنگ سالاروند خاطرنشان کرد : لذا انقلاب اسلامی پیش برنده و پیش رونده است و حفظ انقلاب یعنی حفظ همین حالت پیش برندگی.

وی افزود : پاسداری از انقلاب نیز به این معناست و مفهوم پاسداری و سپاه نیز به همین نحو فهمیده می‌شود که سپاه پاسداران نیز پیش برنده هم پیش رونده است یعنی علاوه بر اینکه خود پیش میرود می بایستی دست تمام ادارات که به نحوی ممکن است نتوانند کار خود را به نحو شایسته انجام دهند را سپاه بگیرد و باید از آنها دستگیری کند تا بتوانند به اهداف عالی و تعالی که برای انقلاب اسلامی طراحی شده انشاالله دست پیدا کند.

فرمانده سپاه ازنا در پایان یاد آور شد : امروز را به تمام پاسداران و به همه رزمندگان ، ایثارگران ، خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می کنم ان شاالله که همیشه پاسدار خون شهدا و پاسدار خوبی برای انقلاب اسلامی باشیم.

انتهای پیام