امیری گفت: تفکر انقلابی برگرفته از تفکر عاشوراست و ملت های دنیا را نجات می دهد.

به گزارش ازناخبر امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: از اول انقلاب تاکنون با دو مدیریت انقلابی و لیبرالی مواجه هستیم، زمانی که انقلاب پیروز شد، افرادی که تحصیل کرده غرب بودند تلاش کردند تا مدیریتی لیبرالی را حاکم کنند که این مدیریت منهای تعهد بود و در برخی از دولتها دیده شد، در واقع این نوع مدیریت اعتقاد به استفاده از منابع داخلی ندارد و در این مدیریت رگ هایی از تفکر لیبرالی دیده می شود.

وی افزود: در مقابل تفکر لیبرالی تفکری به نام جهادی یا انقلابی وجود دارد که از دیرباز در بین انقلابیون وجود داشته که نمونه آن در زمان جنگ بود، تفکری بدون ادعا و با اعتقاد به سبک زندگی اهل بیت(ع) و بر مبنای تفکر حسینی و به دنبال ادای تکلیف است.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: امروز انقلاب ما با تاسی از عاشورا به راه خود ادامه می دهد  به طوری که در غزه با الگوگیری از تفکر حسینی و انقلابی سبب ایستادگی در برابر دشمن شده است.

امیری عنوان کرد: ایران کشور امام زمان(عج) و شهدا است و مردمش در زیر وحشیانه ترین بمباران بوده اما دست از ولایت برنداشتند.

وی با بیان اینکه به دنبال احیای تفکر مقاومت هستیم گفت: تفکر انقلابی یعنی تفکر میدان و اگر امروز دنیا به دیپلمات های ما لبخند می زند به خاطر قدرت میدان و نیروهای مسلح است چرا که میدان پشتوانه دیپلماسی است.

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به مشکلات گرانی، اشتغال و بیکاری بیان کرد: علیرغم همه این مشکلات عده ای به دنبال دلسرد کردن مردم از انقلاب هستند و باید تلاش کرد تا با حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد شایسته گامی مهم برای رفع مشکلات برداشته می شود.

امیری با اشاره به نقش فضای مجازی در انتخابات گفت: همه باید یک رزمنده مجازی باشیم و با تلاش برای مشارکت پرشور و انتخاب اصلح دین خود را به شهدا و انقلاب ادا کنیم، همچنین لازم است که آگاهی سازی صورت گیرد و با حضور در انتخابات در سرنوشت کشور سهیم باشیم.

وی خاطرنشان کرد: تفکر انقلابی امروز در کشورهای مسلمان رواج یافته و تفکر انقلابی، ملت های دنیا را نجات می دهد البته با ورود آیت الله رئیسی امیدبخشی برای همه آزادیخواهان دنیا ایجاد می شود.

انتهای پیام/