سپاه ناحیه ازنا به‌مناسبت فرا رسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ازناخبر ؛ سپاه ناحیه ازنا به‌مناسبت فرا رسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد بیانیه‌ای صادر کرد

متن بیانیه سپاه ناحیه ازنا بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر ۱۴ خردادماه، سالروز عروج ملکوتی و ارتحال جانسوز خمینی کبیر از راه می‌رسد و عالم و آدم را به تفکر و تاملی دوباره در ابعاد شگرف و شگفت انگیز آن امام دل‌ها فرا می‌خواند. حقیقت این است که با هجرت آسمانی آن بزرگمرد جهان، بیش از پیش با تفکرات، آرمان‌ها و اهداف متعالی و انسان ساز آن آفتاب بی غروب آشنا شده و هر سال عظمت وجودی اش را احساس کرده است.

سی و دومین سالگرد رحلت جانگداز بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حالی فرا می‌رسد که جلوه‌های اعجازگونه امام عظیم الشان ما، یکی پس از دیگری دنیا را به حیرت و بُهتی عمیق فرو برده است.
آری! هنوز فریاد الهی آن بت شکن بزرگ زمان، به گوش می‌رسد و شیاطین و طاغوت‌های زمانه را می‌لرزاند!
هنوز نوای دلپذیر پیر روشن ضمیر نهضت اسلام، دل و جانِ محرومان، مستضعفان و پا برهنگان عالم را مالامال از عشق و امید به نجات و پیروزی می‌سازد .

۱۴خرداد امسال رستاخیز عظیم بیعت امت با امام و پیشوای حاضر انقلاب اسلامی و نمایش وفاداری کم نظیر ایرانیان غیور به آرمان‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی و صحنه اعلام آمادگی آنان برای ادامه مقاومت و ایستادگی برابر دشمنان به ویژه استکبارو “نه” بزرگ به نسخه‌های فریبنده و شیطانی کاخ سفید است و نشان خواهد داد

ایران اسلامی در آغاز پنجمین دهه عمر با افتخار خود با تمسک به وصیت نامه الهی سیاسی امام و بیانیه گام دوم جانشین حکیم و صالحش، برابر حربه تحریم‌های ظالمانه و راهبرد فشار حداکثری دشمن که نفس‌های آخر را می‌زند، نه تنها تسلیم نخواهد شد بلکه مقتدرتر و عازم‌تر از گذشته با سرعت، عزت و سربلندی از این مقطع حساس تاریخی نیز عبور خواهد کرد.

سپاه وبسیج شهرستان ازنا در سال ۱۴۰۰ تنها راه استمرارِ مسیرِ روشن و امید بخش خمینی کبیر را، حضور حداکثری در انتخابات پیش رو ریاست جمهوری شوراها ومبارزه با فساد و اشرافی‌گری، بازگشت به سبک زندگی اسلامی، مدیریت جهادی و انقلابی، اجرای اقتصاد مقاومتی و استکبارستیزی دانسته و همه مسئولین، مردم و به خصوص جوانان انقلابی را به درک و فهم کامل و زمینه سازی عمل به محتوای بیانیه سرنوشت ساز گام دوم انقلاب اسلامی فرا می‌خواند.

محوری ترین امر در این مسیر توجه به مردم و حل مسائل مردم و گره گشایی از مسیر بالندگی، رشد و تعالی ملت شریف ایران است و البته توجه به جوانان بعنوان سرمایه اجتماعی بزرگ و البته بهره گیری از تجربه دانشی و راهبردی بلند قامتان علم و فرهنگ کشوردشمنان نظام اسلامی با نگاه به همین تجربه است که تمام تلاش خود را بر این موضوع معطوف کرده است تا با تضعیف ایمان و اعتقاد اسلامی ملت ایران، پشتوانه اصلی نظام اسلامی، یعنی حضور مردم در همه صحنه‌ها را در هم بشکند ولی تا کنون به حمدالله این توطئه عقیم و ناکام مانده است.

والسلام علیکم ترجمه الله وبرکاته

انتهای پیام /