حجت الاسلام علی سپهوند گفت: فرد اصلح انقلابی، به دنبال تقویت مردم‌سالاری دینی است.

به گزارش ازناخبر؛ حجت‌الاسلام علی سپهوند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ازنا ضمن تبریک ایام ولادت حضرت معصومه(س)، دهه کرامت و روز دختر و سالروز تشکیل جهاد سازندگی، اظهار داشت: حضور کشاورزی بخش عمده‌ای از بیان استقلال ما است، اگر کشاورزی را به‌عنوان کشاورزی سالم، ارگانیک و باکیفیت دنبال کنیم و محصولات استراتژیکی که نظام اسلامی نیاز دارد، مانند گندم که قوت قالب مردم است تولید شود و قطعاً بدانیم که گام قابل‌توجهی در استقلال ایران اسلامی برداشته‌ایم دولت باید در حمایت، هدایت و نظارت این مجموعه تأثیرگذار هیچ‌گاه کوتاهی نکند.

وی افزود: خداوند متعال می‌فرماید: «ای پیامبر بشارت بده کسانی را که می‌شنوند، بهترش را انتخاب می‌کنند و تبعیت می‌کنند»؛ برخی از مناظرات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری را مشاهده کردیم، بایستی با بصیرت، فهم و شعور و با توجه به آموزه‌های دینی به گزینه اصلح برسیم.

امام‌جمعه ازنا عنوان کرد: گزینه اصلح مدنظر انقلابی، کسی است که به دنبال مردم‌سالاری دینی است و می‌تواند این ادعا را داشته باشد و بگوید من به دنبال مردم‌سالاری هستم و کارنامه قابل دفاع و برنامه‌ای قابل‌اجرا داشته باشد وهم چنین کسی که هیچ خدمتی نکرده و یا خدمت قابل‌توجهی ارائه نداده است نمی‌تواند مردم‌سالاری دینی را ادا کند.

وی تصریح کرد: بعضی‌ها بیشتر به فکر مردم ابزاری هستند تا مردم‌سالاری و مردم را به‌عنوان ابزار نگاه می‌کنند و روزی که به آن‌ها نیاز دارند شعارهای ابزاری، احساسی مطرح می‌کنند بلکه رأی جمع کنند و سپس مسیر خودشان را طی کنند.

سپهوند گفت: کسی امروز در انتخابات موفق می‌شود و می‌تواند توفیقاتی داشته باشد که در ابتدا کارنامه قابل دفاعی داشته باشد و سپس برنامه قابل‌اجرا و درنهایت عرضه اجرا برنامه‌ها را نیز داشته باشد.

انتهای پیام/