مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار کرد.

به گزارش ازنا خبر ، به دعوت امام جمعه شهرستان ازنا جهت مشکلات حوزه راهداری و احداث پلیس راه جاده ازنا اراک، عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان با حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار کرد.

بنابر این گزارش حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا در این دیدار ضمن خیر مقدم به حاضرین در سخنانی اظهارداشت : خدمات شبانه روزی عوامل راهداری برای خدمت رسانی به مردم به ویژه فراهم نمودن تردد ایمن و روان در شرایط بحرانی، ستودنی است و ما قدردان زحمات کارکنان این مجموعه خدوم‌ هستیم.

ایشان سپس با اشاره به ضرورت احداث پلیس راه جاده ازنا اراک نیز، بیان کرد: طی سال‌های اخیر انتقال کالای قاچاق توسط رانندگان خودروهای فاقد پلاک ،پلاک مخدوش و…. از چالش‌ها و معضلات جاده‌ای خصوصاً در محور ازنا به اراک است که امنیت مردم را در این مسیر به خطر می‌اندازد و حوادث تلخی را در این جاده رقم میزند، لذا انتظار داریم اختصاص ساختمانی توسط راهداری ازنا جهت احداث پلیس راه، انجام گردد

ایشان هم‌چنین به ورودی خطرناک جاده ازنا به اراک نیز اشاره کرد و گفت: ضرورت ترمیم ورودی این جاده و نصب عوامل هشدار دهنده و ایمن سازی آن توسط راهداری از عوامل مهم در جلوگیری از حادثه در این تقاطع خطرناک می باشد.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر، مقرر شد ساختمانی از پیش ساخته شده جخت اخداث پلیس راه، ایمن سازی ورودی جاده ازنا اراک و هم‌چنین حل مشکل رانندگان اتوبوس ازنا به تهران در خصوص جلوگیری از تردد اتوبوس های دورود به تهران در ازنا و سوار کردن مسافر از ازنا، توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان انجام گردد‌.

انتهای پیام/