‍ جلسه مشترک شورای اداری شهرستان به ریاست بهمنی فرماندار ، با حضور ائمه جمعه ازنا و مومن آباد، اعضای شورای تأمین، اعضای شورای اداری با بزرگان اقوام ، ایلات و طوایف در فرمانداری شهرستان ازنا برگزار گردید.

به گزارش ازناخبر ؛ جلسه مشترک شورای اداری شهرستان به ریاست مهندس بهمنی فرماندار ، با حضور ائمه جمعه ازنا و مومن آباد، اعضای شورای تأمین، اعضای شورای اداری با بزرگان اقوام ، ایلات و طوایف در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان ازنا برگزار گردید.

در ابتدا جلسه بهمنی فرماندار ازنا در مورد حضورحداکثری در انتخابات به موارد زیر اشاره کرد و گفت : مقبولیت و مشروعیت دولتها به مقبولیت مردم از آن دولت بستگی دارد و مشارکت بالا و حضور حداکثری در انتخابات باعث تعامل همه دول با جمهوری اسلامی می شود.

وی افزود: با احترام به فعالیت جناح های سیاسی ، اولویت ما حضور حداکثری در انتخابات می باشد به خاطر حفظ دینمان ، شیفتگی به اهل بیت عصمت و طهارت(س) ، انجام امر ولایت ، اعتقادات و حسن وطن پرستی و در نهایت حفظ تمامیت ارضی جمهوری اسلامی و عزتمان باید در انتخابات شرکت کنیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا به بیانات مقام معظم رهبری در مورد غیور و عزت افرین بودن قوم لر اشاره نمود و عنوان کرد :
دو نگرانی در مورد انتخابات وجود دارد که یک مورد نگرانی از ناحیه استکبار جهانی خصوصا امریکا ، رژیم غاصب صهیونیستی، مزدوران منطقه که به شدت نگران حضور مردم ولایت مدار کشورمان در انتخابات هستند.

ونگرانی دوم مربوط به داخل نظام است که عدم حضور حداکثری باعث عدم رونق اقتصادی ، اشتغال و می شود.

حجت الاسلام سپهوند تصریح کرد: دو توقع مهم از مردم ولایت مدار شهرستان ازنا داریم که دقت و حضور خودمان و خانواده های منتصب در انتخابات و دیگری انجام تکلیف اجتماعی و دعوت به حضور پرشور در انتخابات توسط فرد به فرد افراد جامعه است .
وی در پایان بیان نمود: منویات مقام معظم رهبری سر لوحه کار همه افراد جامعه است که مهم و اهم حضور حداکثری همه اقشار جامعه در انتخابات است.

انتهای پیام /