حجت الاسلام والمسلمین عبدالله بنیادی گفت : حقیقتاً حضور مردم در پای صندوق رأی و انتخابات یک حماسه بود.

به گزارش ازناخبر؛ حجت‌الاسلام عبدالله بنیادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ازنا ضمن گرامیداشت ۱۲ تیر سالگرد رحلت علامه امینی (ره)، اظهار داشت: کتاب الغدیر علامه امینی در جهان اسلام کتاب ارزشمندی است که به فرموده شهید مطهری باعث وحدت جهان اسلام است اگر کسی با دقت به این کتاب نگاه کند.

وی افزود: ۱۲ تیر همچنین با سالروز حمله ددمنشانه آمریکا به هواپیما مسافربری جمهوری اسلامی ایران در سال ۶۷ مصادف است، جنایت‌های آمریکا یک کتاب قطوری است که هرروز بر این جنایات افزوده می‌شود، ولی امروز بستر فروپاشی این جنایت‌کار عالم فراهم‌شده است.

امام‌جمعه موقت ازنا با اشاره به اینکه روز افشای حقوق بشر است، بیان کرد: ادعای حقوق بشر آمریکایی با این جنایت‌هایی که در جهان انجام داد دروغی بیش نیست، یکی از کشورهایی که مدعی حقوق بشر بود کانادا است که روزبه‌روز گورهای دسته‌جمعی او نیز دارند آبروی او را بر باد می‌زند و معلوم می‌شود که کسانی که دم از حقوق بشر می‌زنند باید به خودشان برگردند و مشاهده کنند که چه کارنامه پلید و خبیثی دارند.

وی تصریح کرد: ۲۳ ذی‌القعده سالروز شهادت امام رضا (ع) و سالروز زیارت خاصه امام رضا (ع) است که تأکید شده از راه دور و نزدیک وجود نازنین امام رضا (ع) را زیارت بکنند.

بنیادی خاطرنشان کرد: حماسه حضور مردم در انتخابات نکته‌ای بود که مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس قوه قضاییه اشاره کردند و حقیقتاً حضور مردم در پای صندوق رأی و انتخابات یک حماسه بود و فرمودند تحلیلگرانی که تحلیلگر درست هستند می‌فهمند که حماسه است اما حضور مردم در انتخابات مشت محکمی به بر دهان یاوه‌گویان و لبیکی به مقام معظم رهبری بود.

امام‌جمعه موقت ازنا گفت: واکسن ایرانی برکت، اقتداری برای جمهوری اسلامی است و اعتماد به جوانان دانشمند کشور ماست که خداوند متعال سایه پربرکت مقام معظم رهبری را برجهان اسلام و بر کشور ما مستدام بدارد.

وی بیان کرد: انتصاب جناب آقای اژه‌ای به‌عنوان ریاست قوه قضاییه از اقدامات مقام معظم رهبری بود که سفارشات بسیار زیبایی کردند و این تحولی که حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای رئیسی انجام دادند در قوه قضاییه ان‌شاءالله این تحول با همان شدت ادامه پیدا کند و مردم طعم عدالت قوه قضاییه را بچشند.

بنیادی گفت: قضیه برق در شهرستان نکته‌ای که قابل دقت است و همه می‌دانیم که امسال کشورمان با خشک‌سالی مواجه است ولی آن نکته‌ای که لازم است دقت شود عدالت در توزیع قطع برق است، این نباشد که گاهی استان‌های دیگر قطعی برق آن‌ها کمتر باشد یا بعضی محل‌ها اصلاً نباشد.

انتهای پیام/