منتخبین انتخابات شورای اسلامی شهر با حجت الاسلام و المسلمین سپهوند دیدار کردند.

به گزارش ازناخبر ، صبح امروز ۱۸ تیر، منتخبین شورای شهر ازنا آقایان حاج عباس جانبزرگی، سید مسعود صالحی، حمید نیکدل، شاپور ساکی و عبدالله ذلقی با حجت الاسلام والمسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار کردند.

بنا براین گزارش حجت الاسلام سپهوند در این دیدار از حضور حماسی مردم ولایتمدار ایران اسلامی بخصوص مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه قدردانی کرد واظهارداشت : خدمت رسانی به مردم خود عبادتی بسیار ارزشمند و جایگاهی والا در آموزه های دینی و قرآنی دارد.

ایشان خطاب به منتخبین شوراهای اسلامی شهر، گفت: شما مسئولیتی را بر عهده گرفته اید که نماد خدمت رسانی به عموم شهروندان است و آنچه که انتظار می رود تعامل، وحدت وهمگرائی با تمام ارگان های دولتی و نهاد های اسلامی است؛ چراکه استفاده از خرد جمعی می تواند مسیر عمران آبادانی و توسعه شهر را تعیین کند.

امام جمعه ازنا اخلاق مداری، مردم داری و ارتباط صمیمی با اقشار مختلف را رمز موفقیت در برنامه های شوراهای اسلامی شهرو روستا خواند و بیان کرد: امیدواریم شما اعضای جدید که بحمدلله از روحیه جهادی و انقلابی برخوردارید؛با شناخت دست آوردهای دوره های گذشته شورا، کمی و کاستی ها و نیازهای شهر و شهروندان وهمچنین انتظارات و توانمندیها را به خوبی شناسائی کرده و در صد ارتقاء نقاط مثبت و حل و فصل نقاط ضعف و مشکلات برآیید.

در ادامه اعضای جدید شورای اسلامی شهر هریک به ارائه برنامه ها و اهداف خود پرداختند.