🔹 غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ناحیه ازنا در گفتگوی اختصاصی با ازناخبر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : شهدای عزیز با ارائه جان قابل خود درخت انقلاب را چنان تنومند ساختند که هیچ قدرتی توان مقابله با آن را ندارد. 🔹 ایشان تصریح کرد : در سی و یکم شهریور ماه صدام حسین ملعون […]

🔹 غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ناحیه ازنا در گفتگوی اختصاصی با ازناخبر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : شهدای عزیز با ارائه جان قابل خود درخت انقلاب را چنان تنومند ساختند که هیچ قدرتی توان مقابله با آن را ندارد.

🔹 ایشان تصریح کرد : در سی و یکم شهریور ماه صدام حسین ملعون به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشور های حاشیه جنگی را بر ایران تحمیل کردند بر این اساس فتح تهران را در عرض یک هفته تخمین زدند که خوشبختانه با مقاومتی که مردم در خرمشهر انجام دادند نتوانستند در آن زمان حتی تا اهواز بیایند.

🔹 وی افزود : مبارزه مردم ما با دست خالی و بدون امکانات و تجهیزات به ملت ها هشدار داد هیچ کس اجازه تجاوز به این کشور را ندارد.

🔹 فرمانده سپاه ازنا گفت: رزمنده های ما به رهبری حضرت امام خمینی (ره) با برنامه ریزی هایی که در طول هشت سال دفاع مقدس کردند توانستند جنگ را روز به روز به نفع ما پیشرفت بدهند تا جایی که صدام حسین را مجاب به تسلیم و آتش بس کردند.

🔹 ایشان مهمترین درسی که باید از دفاع مقدس آموخت را اینگونه بیان کرد : ملت ایران هر جا مقاومت و ایستادگی کردند و روی پای خود ایستادند دشمن را شکست دادند ولی هر زمان سست وارد شدیم و چشم به غرب و جهان دیگر دوختیم دشمن بر ما افضل شد.

🔹 همچنین افزود : امروز با مقاومت مردم ایران و درایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) کشور به سمت و سویی میرود که روز به روز آنها افول و نزول کرده و کشور ما صعود می کند. ایران امروزه به کشوری تبدیل شده است که منطقه باید حتما از ظرفیت و ایده های آن بهره برداری کند.

🔹 سالاروند در پایان گفت : امیدواریم با حضور این دولتی که بصورت انقلابی سرکار آمده است بتوانیم فرهنگ رشادت و ایثارگری و امید بخشی به مردم نسبت به آینده را افزایش دهیم.