به گزارش ازناخبر؛ آیت اله رئیس صبح امروز در بدو سفر به استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ولادت حضرت زینب را تبریک می گوییم و یاد شهدای عالی قدر این استان را به ویژه۶۳۰۰ شهید استان لرستان را  گرامی می داریم. همچنین یاد شهدای پرستار و شهدای خدمت به مردم را نیز گرامی […]

به گزارش ازناخبر؛ آیت اله رئیس صبح امروز در بدو سفر به استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ولادت حضرت زینب را تبریک می گوییم و یاد شهدای عالی قدر این استان را به ویژه۶۳۰۰ شهید استان لرستان را  گرامی می داریم. همچنین یاد شهدای پرستار و شهدای خدمت به مردم را نیز گرامی می داریم.

وی افزود: در این استان کسانی که سال های دفاع مقدس مردانه ایستادند در مقابل دشمن و پشتیبانی جدی بودند برای جبهه های حق علیه باطل، امروز توفیقی برای بنده و همکارانم است که امروز در جمع مردم استان لرستان باشیم.

آیت اله رئیسی عنوان کرد: شرایط کرونایی مانع می شود از اینکه در اجتماع مردمی باشیم ولی دوست داشتم در شهرهای استان و در بین مردم باصفا، با وفا و ولایتمدار حضور پیدا می کردم ولی شرایط اجازه نمی دهد، لذا در جلسات شورای اداری، نمایندگان اقشار و بخشی از سفر به سرکشی واحدهای صنعتی است.

وی با اشاره به وضعیت واحدهای تولیدی استان گفت: در استان علیرغم ظرفیت های زیر ساختی خوبی که دارد اما در صنایع برخی از واحدهای صنعتی نیمه تعطیل است برخی تعطیل شده، علیرغم نیاز بسیاری که به کار دارد و به شدت ما را رنج می دهد؛ لرستان پسران و دختران تحصیلکرده بسیاری دارد که بیکاری رنجشان می دهد.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: ظرفیت های آب و خاک و گردشگری وجود دارد ولی بیکاری در استان فروان است که محور برنامه ها این است که موانع ومشکلات بررسی و آنچه می شود در استان و در تهران پیگیری شود.

آیت اله رئیسی عنوان کرد: تلاش می کنیم تا رنج بیکاری و بی شغلی را بکاهیم و ظرفیت های بسیاری که وجود دارد بتواند به کار گرفته شود.