صبح امروز با حضور دکتر گودرزی نماینده مردم در مجلس ، مهندس فاتحی فرماندار ازنا و حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه ازنا یک باب مسکن خانوار ۲ معلول روستایی شهرستان ازنا در روستای طیان به صورت نمادین با حضور جمعی از روئسای ادارات شهرستان ازنا از ۲۸۳۶ واحد در کل کشور افتتاح شد. […]

صبح امروز با حضور دکتر گودرزی نماینده مردم در مجلس ، مهندس فاتحی فرماندار ازنا و حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه ازنا یک باب مسکن خانوار ۲ معلول روستایی شهرستان ازنا در روستای طیان به صورت نمادین با حضور جمعی از روئسای ادارات شهرستان ازنا از ۲۸۳۶ واحد در کل کشور افتتاح شد.

به گفته جانبزرگی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ازنا سهم شهرستان ازنا ۵۶ واحد بوده است که امروز یکی از این واحدها در روستای طیان افتتاح و کلید آن توسط فاتحی فرماندار ازنا تحویل سرپرست خانواده مددجو شد.

گفتنی است این منازل توسط ناظرین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با نظر سرپرستان خانواده مددجویان ساخته شده و مبلغ ۲۰۰۰ میلیون ریال تسهیلات ساخت مسکن روستایی و مبلغ ۱۵۰۰ میلیون ریال توسط سازمان بهزیستی به صورت بالاعوض به ساخت مسکن مددجویان اختصاص داده شده است.