عدم وجود هرگونه آلودگی در آب شرب ازنا

مهندس محمدرضا فاتحی فرماندار ازنا در گفت و گو با ازناخبر ، با اشاره به انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر عدم کُلر زنی و آلوده بودن آب شرب شهرستان ازنا اظهار داشت : متاسفانه برخی نادانسته مطالبی را در فضای مجازی منتشر میکنند که هیچ پایه و اساسی ندارد و تنها نتیجه این شایعات نگران کردن مردم است.

وی افزود : آب شرب ازنا که از سراب کمندان به تصفیه خانه منتقل و پس از چند مرحله پالایش ، کُلرزنی ، انجام آزمایشات و‌ تست کیفیت به منازل منتقل میگردد از کیفیت بالایی برخوردار است و فاقد هرگونه آلودگی است.

فرماندار ازنا با بیان اینکه شایعه آلودگی و عدم کلر زنی آب شرب ازنا کذب است عنوان کرد : مردم با اطمینان آب شرب را مصرف کنند و در این رابطه هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان و تلاشگران آبفای شهرستان ازنا در رابطه با کنترل بحران سیل و پاکسازی ورودی آب از سراب کمندان به تصفیه خانه اشاره و بیان کرد : پس از سیل اخیر و آسیب به سیستم آبرسانی سد کمندان به شهرستان ازنا از همان لحظات اولیه وقوع سیل تا پایان عملیات مدیر عامل ، رئیس و کارکنان آبفا به صورت جهادی در میدان حاظر بودند.

فاتحی گفت : پس از سیل اخیر در روستای کمندان اگر اقدامات به موقع این عوامل آبفا استان و شهرستان ازنا نبود ممکن بود روز عاشورا با قطعی گسترده آب در شهرستان روبرو باشیم که این اتفاق نیفتاد .

فاتحی ضمن قدردانی مجدد از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان آب و فاضلاب خاطر نشان کرد: بنده به سهم خودم دست همه تلاشگران آبفا را به می‌بوسم و از خدمات چند روزه آنها نهایت تقدیر و تشکر را اعلام‌ میدارم.

وی در پایان از بخشداری های تابعه ، رییس و کارکنان امور آب و فاضلاب الیگودرز ، شرکت آب منطقه ای ، جمعیت هلال احمر ، نیروی انتظامی ، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مدیریت محتر توزیع برق ، شهردارمحترم و همه دستگاه های عضو ستاد بحران که از اولین ساعات بحران سیل فعالانه در میدان بودند تقدیر و تشکر کرد.