ازنا صاحب سوله بحران می شود

دکتر بهروز عزت پور رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی و امور مشارکت های اجتماعی دانشگاه و دکتر مهدی غیبی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی لرستان ، صبح امروز از ساختمان نیمه کاره اهدایی خیرین شهرستان ازنا بازدید کردند.

سپس در نشستی که با حضور دکتر عزت پور ، دکتر غیبی و دکتر پولادوند رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ازنا و اعضای مجمع خیرین ، در سالن جلسات بیمارستان امام علی(ع) شهرستان ازنا برگزار شد ؛ در خصوص مسائل و رفع موانع واگذاری این ساختمان نیمه کاره بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای این نشست ، دکتر غیبی با تاکید بر اینکه اورژانس از معدود ارگان هایی است که خدمات آن صد در صد رایگان است ؛ اظهار امیدواری کرد که با واگذاری این ساختمان مشکل سوله بحران این شهرستان حل شود.

در ادامه ، دکتر پولادوند با تاکید بر اهمیت سوله بحران در مواقعی نظیر سیل و زلزله، خواستار ایجاد این مرکز در ملک اهدایی مذکور شد.

سپس دکتر بهروز عزت پور بر اهمیت حوزه مراقبت های پیش بیمارستانی تاکید کرد و گفت: اگر این کار به درستی و با تمام امکانات صورت پذیرد بار مهمی از دوش بیمارستان ها برداشته می شود، که این امر مهم با مشارکت خیرین حوزه سلامت میسر می شود.

در پایان این نشست ، حجت الاسلام نصیر الاسلام رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان ازنا در خصوص تلاش برای رفع موانع قانونی انتقال ملک اهدایی قول‌ مساعد داد و گفت: ایجاد سوله بحران و مرکز آموزش مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ، یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان ازنا می باشد.