انتقاد فرماندار ازنا از سفر مخفیانه معاون وزیر بهداشت به شهرستان ازنا

در پی سفر بدون هماهنگی معاون وزیر بهداشت به شهرستان ازنا ، مهندس محمدرضا فاتحی فرماندار ازنا در حاشیه دیدار با آزادگان شهرستان به این سفر واکنش نشان داد و این اقدام مسئولان وزارت بهداشت را خارج از عرف ارزیابی و مخفی کاری آنها را غیر قابل قبول دانست.

وی در ادامه افزود : متأسفانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی به هر دلیلی دوبار دیگر بدون هماهنگی وارد شهرستان شدند و‌ توجهی به مشکلات بهداشت و درمان شهرستان ازنا ندارند و در اقدام روز گذشته نیز بدون هماهنگی با مسئولان ارشد شهرستان و مخفیانه از بیمارستان امام علی(ع) ازنا بهمراه معاون وزیر بهداشت بازدید داشتند که این رویه برخلاف سیاست های دولت مردمی سیزدهم است.

فاتحی افزود : مردم از عملکرد ضعیف دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان ازنا گلایه مند هستند و بنده بعنوان نماینده دولت در شهرستان بارها از مسئولان بهداشت و درمان استان خواسته‌ام تا نسبت به مشکلات بیمارستان امام علی(ع) رسیدگی کنند ولی متأسفانه تا به امروز هیچ اقدام عملی صورت نگرفته است.

فرماندار ازنا در پایان گفت : عدم امکانات و‌تجهیزات کافی و به روز ، کمبود دارو ، نداشتن تخت کافی و پائین بودن سطح خدمات از گلایه های همیشگی مردم از شبکه بهداشت و درمان ازنا بوده است که همه این موارد به دانشگاه علوم پزشکی استان منتقل شده است ولی دریغ از یک پیگیری .