حضور فرماندار ازنا و جمعی از مسئولان شهرستان در منزل سه‌قلوهای خانواده دهقانی

بعد از ظهر جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ مهندس فاتحی فرماندار با حضور در منزل سه قلوهای ازنایی از نزدیک با خانواده دهقانی به گفتگو نشست.

فرماندار ازنا در این دیدار با تشکر از رسانه ها در انتقال پیام پدر سه قلوها به مسئولان شهرستان ، فرزندان این خانواده را موهبت و نعمت های پر خیر و‌برکت خداوند دانست این خانواده و بر حل مشکلات ایشان در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده تاکید کرد و دستورات لازم را صادر نمود.

وی در ادامه افزود : قطعا دولت سیزدهم در راستای حمایت از جوانی جمعیت کشور از هیچ‌ کوششی دریغ نخواهد کرد و ما در فرمانداری در مورد این خانواده نیز با استانداری مکاتباتی انجام داده ایم که انشاالله به زودی بخش عمده ای از مسائل مطرح شده با هماهنگی های صورت گرفته مرتفع خواهد شد.

مهندس فاتحی در پایان این نشست گفت : ما در کنار خانواده دهقانی هستیم و به هیچ عنوان نباید نگرانی داشته باشند و رسانه ها نیز در انعکاس مسائلی از این دست به مسئولان کمک کنند.

گفتنی دراین نشست صمیمانه مهندس حسنی شهردار ،مهندس حبیب الله عسگری معاون فرماندار، مهندس ساکی رئیس شورای شهر و دکتر جانبزرگی رئیس بهزیستی شهرستان ازنا فرماندار را همراهی نمودند و‌ درپایان هدایایی به رسم یادبود به ایشان تقدیم شد.