مسئولان با پیروی از رئیس جمهور به میدان بیایند و مشکلات مردم را حل کنند

حجت الاسلام والمسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا در خطبه های این هفته نماز جمعه، ضمن سفارش نمازگزاران به تقوای الهی، گفت: توجه به موقت بودن دنیا و ابدی بودن آخرت، به رشد و کمال انسان کمک می کند‌.

امام جمعه ازنا با تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین خدابخشی از روحانیون مخلص و جهادی شهرستان و فرزندان دلبندش، یاد و خاطر وی را گرامیداشت و گفت: حجت الاسلام خدابخشی روحانی بسیجی، جوان و فعال در عرصه فرهنگی بود و حضور پرشور و گسترده مردم در تشییع پیکر ایشان و بیان خدمات و خوبی های وی توسط مردم در این ایام، نشان دهنده تأثیر عمیق این جوان مومن و انقلابی در شهرستان ازنا بود و برای این عزیز مجاهد، طلب علو درجات و شفای عاجل خانواده را داریم.

ایشان در ادامه با تبریک هفته حمل و نقل و راهداری به راهداران زحمتکش، بیان کرد: کارکنان عزیز و گمنام راهداری شبانه روز در سرما و گرما و در هنگام تصادفات جاده‌ای همیشه در صحنه حاضر هستند و زحمت قابل توجهی در جاده های کشور بر عهده این عزیزان است؛ لذا از زحمات و خدمات آنها تشکر و قدردانی می کنیم.

حجت الاسلام علی سپهوند با اشاره به ۲۷ آذر، روز وحدت حوزه و دانشگاه، حوزه و دانشگاه را دو بال ترقی علم و تربیت جامعه ذکر کرد و افزود: همه دانشجویان و طلاب ما مزین به این دو بال ترقی هستند و اساسا وحدت این دو مجموعه به معنای محو شدن در یکدیگر نیست؛ بلکه مقصود این است که وجه اشتراک های حوزه و دانشگاه را پیدا کرده و آنها را رشد و توسعه دهیم.

وی در همین خصوص افزود: حوزویان و دانشگاهیان ما اگر اتکاء به خدا داشته‌ و از آموزه‌های های علمی بهره مند باشند، محور تصمیم سازی در کشور خواهند شد و می توانند ایران اسلامی را به قله های رشد و ترقی برسانند.

خطیب جمعه ازنا از حضور باشکوه مردم شهرستان ازنا در مراسم معنوی دعای ندبه تشکر کرد و اظهار داشت: این جمعیت و حضور پرشور در مراسم دعای ندبه، حاکی از بصیرت و عشق به امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب و انقلاب اسلامی است

امام جمعه شهرستان ازنا با تقدیر از بصیرت مردم در اغتشاشات اخیر کشور، اذعان کرد: مردم و امتی که در این اغتشاشات شرکت نکردند و در کنار آشوبگران و براندازان حاضر نشدند، به تباهی، تجزیه، هرزگی و تخریب نه گفتند و توهین به دین و انقلاب اسلامی و ارزش ها را به شدت محکوم کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سپهوند در پایان خاطرنشان کرد: آیا وقت آن نرسیده است که مسئولان در تقدیر از مردم و به تاسی از رئیس جمهور که شبانه روز در حال تلاش برای خدمت به مردم است، به میدان بیایند و مشکلات مردم، از جمله مشکلات اقتصادی، عدم ثبات قیمت ها و بیکاری را حل کنند و مرهمی بر زخم مردم ولایتمدار بگذارند؟ مردم ما با اینکه مشکلات اقتصادی زیادی دارند اما هر وقت انقلاب نیاز به حضور آنها داشته باشد، با تمام وجود حاضر هستند؛ لذا مسئولین نیز فدایی این ملت قدرشناس باشند و با حضور در میدان مشکلات آنان را حل کنند.