شهید سلیمانی، نمونه ای برجسته از تربیت شدگان مکتب امام خمینی(ره)

در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهرستان ازنا، حجت الاسلام والمسلمین رواد امام جمعه موقت شهرستان ازنا، ضمن سفارش خود و نمازگزاران به تقوای الهی و پرهیزگاری، ضمن تسلیت درگذشت مادر مومنه حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان و آرزوی آرامش و علو درجات برای والده مکرمه ایشان،بیان کرد: امروز مصادف با سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا می باشد؛ ایشان بانوی وفا، ایثار و بزرگواری است که در راه اسلام فداکاری های بسیاری از خود نشان داده اند و چهار پسر خود را در راه امام حسین تقدیم نموده اند.

ایشان با اشاره به واقعه کشف حجاب در ۱۷ دی ۱۳۱۴ ،گفت: رضا خان ملعون در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دختر، کشف حجاب را رسما اعلام نمود و با این حرکت ظالمانه نسبت به بانوان مجحبه برخورد نمود؛ لازم است کسانی که مدافع کشف حجاب هستند تاریخ را دوباره مطالعه نمایند تا بدانند با گذشتگان ما چه ظالمانه برخورد کرده اند.

امام جمعه موقت ازنا با گرامیداشت ۱۳ دی، سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهارداشت: حاج قاسم سلیمانی، سردار پرافتخار اسلام، دارای مکتبی والا و ارزشمند است و تمام معادلات غرب را بهم ریخت. دشمنان قسم خورده اسلام و ایران نیز به قدرت بالای ایشان اعتراف نموده اند بطوری که نشریه ای در نیویورک در مقاله ای بلند، ایشان را یکی از تاثیرگذارترین چهره های خاور میانه معرفی کرده است و ایشان را فرمانده سایه ها لقب داده است و تنها کسی که توانسته نقشه ها و توطئه های غرب و آمریکا را خنثی کند سردار سلیمانی است.

امام جمعه موقت شهرستان ازنا تصریح کرد: حاج قاسم نمونه کامل تربیت یافته مکتب حضرت امام خمینی(ره) است و آمریکا شهامت اینکه مقابل سردار در میدان نبرد رو در رو قرار بگیرد نداشت و ایشان را ناجوانمردانه و بزدلانه به شهادت رساند؛ سردار سلیمانی جهاد بزرگی در حیات خود انجام داد و خداوند نیز شهادت بزرگی نصیب ایشان کرد البته راه حاج قاسم متوقف نخواهد شد چون این سرزمین حاج قاسم هایی دارد که راه ایشان را ادامه خواهند داد.

حجت الاسلام رواد با بیان اینکه مکتب امامین انقلاب سرباز فدایی بسیاری دارد و راه امامین انقلاب نیز ادامه دار خواهد بود‌؛ اظهار داشت: سه سال از فراق جانسوز سردار دلها میگذرد اما دشمنان و منافقان و قاتلان سردار بدانند که ما خواب راحت را از چشمانشان خواهیم گرفت و انتقام خون شهید عزیزمان را از آنها می گیریم.

خطیب موقت جمعه ازنا در پایان خاطرنشان کرد: رهبر عزیزمان اگر اکنون حاج قاسم در بین ما نیست، زنانی در این سرزمین هستند که همچون حضرت زینب(س) و حضرت ام البنین(س) قاسم هایی را تربیت کرده اند و تربیت میکنند که فدایی شما و اسلام شوند و ادامه دار راه حاج قاسم شوند و انتقام خون حاج قاسم را خواهند گرفت. ما به وعده الهی و نصرت الهی معتقد هستیم و با راهنمایی های رهبر فرزانه از گردنه های سخت نیز عبور خواهیم کرد و آمریکای جنایتکار بداند که ملت ما حاج قاسم هایی تربیت خواهد کرد که حکومت های غرب و آمریکا را متزلزل و نابود خواهد کرد.